GwiazdyMałgorzata Kożuchowska po treningu. Aktorka gra w tenisa

Małgorzata Kożuchowska po treningu. Aktorka gra w tenisa

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
12.03.2021 12:49

Małgorzata Kożuchowska stara się prowadzić aktywny styl życia i dbać o sylwetkę. Świetnie sprawdza się gra w tenisa, która zarówno pomaga w utrzymaniu kondycji, jak i angażuje do pracy różne partie ciała. Zadowolona aktorka pokazała zdjęcie z kortu i zażartowała, że jest gotowa na starcie z zawodowcami.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które starają się regularnie dostarczać swoim obserwatorom nowe treści. Aktorka najczęściej zamieszcza posty reklamowe i pokazuje kulisy swojej pracy oraz, jak spędza wolny czas. Fotografie rodzinne zazwyczaj zachowuje tylko dla siebie, a wizerunku swojego syna pilnie strzeże od momentu jego narodzin.

Gwiazda z sukcesem godzi prowadzenie domu oraz pracę zawodową. W ostatnich miesiącach pandemia koronawirusa znacząco okroiła grafik Kożuchowskiej, dlatego aktorka ma więcej czasu na rozwijanie swoich ulubionych pasji.

Aktywna Kożuchowska

Jedną z nich niewątpliwie jest sport. Małgorzata Kożuchowska chętnie przychodzi na kort tenisowy, gdzie można nie tylko poćwiczyć, ale jednocześnie odstresować się. Ostatnio, tuż po intensywnej grze, zapozowała do zdjęcia i jednocześnie zażartowała, że czeka na poważniejsze starcie z profesjonalistami.

Aktorka oznaczyła Igę Świątek i Huberta Hurkacza - polskich mistrzów rakiety tenisowej. "Po treningu, gotowa na kolejny trening" - dodała z uśmiechem.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. "Wow, Pani Małgosiu, widać, że sport to zdrowie", "A kiedy mecz z Jurkiem Kilerem? Hmm, tylko czy to byłoby bezpieczne ?" - żartują w komentarzach.

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka, której największą popularność przyniosły role w kultowych filmach: "Killer" oraz "Killer-ów 2-óch". Wielu Polaków kojarzy ją również jako Hankę Mostowiak z serialu "M jak Miłości" lub przebojową matkę o imieniu Natalia z serialu "Rodzinka.pl".

Małgorzata Kożuchowska prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką. 30 sierpnia 2008 poślubiła młodszego o dziewięć lat dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma syna Franciszka urodzonego w 2014 roku.

Źródło artykułu:WP Kobieta