Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska w zielonej peruce. "Spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się"

Małgorzata Kożuchowska w zielonej peruce. "Spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się"

Małgorzata Kożuchowska w zielonej peruce. "Spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

06.04.2020 14:43, aktual.: 06.04.2020 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska przestrzega zasad kwarantanny i szczerze zachęca do tego całe społeczeństwo. Teraz postanowiła zapewnić fanom odrobinę rozrywki w tym trudnym czasie izolacji. Internauci jej dziękują.

Małgorzata Kożuchowska cieszy się wielką sympatią Polaków, a na Instagramie śledzi ją milion fanów. W czasach pandemii koronawirusa stara się pozostać z nimi w stałym kontakcie. Regularnie publikuje posty oraz czyta bajki online w ramach akcji #instanocka, którą zapoczątkowała Joanna Koroniewska.

Małgorzata Kożuchowska poprawiła humor fanom

Teraz aktorka postanowiła przesłać internautom zastrzyk dobrej energii. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięta, a na głowie ma zieloną perukę. "'Straszna żaba' Kolejny poniedziałek w domowej kwarantannie! Nawet jeśli nie jest ci do śmiechu, spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się!" - oznajmiła.

Post Kożuchowskiej odniósł zamierzone rezultaty. Fani dziękują jej za poprawę humoru i zaangażowanie w czytanie bajek. "Pani Małgosiu, uśmiecham się na widok pani zdjęcia. Teraz dobry humor to podstawa życia. Dziękuję za #instanocki. Pozdrawiam ciepło i życzę pięknego, radosnego, wiosennego dnia." - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. "Pani Małgosiu, jak się na panią patrzy, to serce rośnie i to domowe, przymusowe więzienie nie takie straszne" - dodała kolejna osoba.

Pod postem posypały się również liczne komplementy. "Uroczo pani wygląda w tej peruce", "Pięknemu we wszystkim pięknie" - czytamy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także