Trwa ładowanie...
d3yxys2

Małgorzata Ostrowska przekazała na WOŚP wyjątkową rzecz. Nie znajdziecie jej nigdzie indziej

Małgorzata Ostrowska z okazji 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddała na licytację limitowaną edycję swojej płyty. Znalazły się na niej premierowe utwory, których jeszcze nikt nigdy nie słyszał. Płyta została wydana w zaledwie czterech numerowanych egzemplarzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płyta Ostrowskiej dla WOŚP
Płyta Ostrowskiej dla WOŚP (ons)
d3yxys2

EP-ka "Czwórka" zawiera 4 piosenki z ubiegłorocznej sesji, które nie były nigdy i nigdzie wydane. - To ekskluzywna, totalnie limitowana edycja płyty, którą wydałam specjalnie z okazji 26. finału WOŚP 2018! Całkowity nakład to jedynie 4 numerowane egzemplarze! – opowiada wokalistka.

Utwory, które znalazły się na płycie są premierowe. - Tylko piosenkę "Siedemnaście" raz wykonaliśmy w telewizyjnym programie podczas mojego jubileuszu 35-lecia działalności. Pozostałe można było usłyszeć wyłącznie na koncertach -

Małgorzata Ostrowska pracuje nad kolejną płytą, ale jeszcze nie wie, czy te utwory pojawią się na niej. - Jeśli nawet zdecyduję się na którąś z tych piosenek, to na pewno nie będzie w wersji z płyty "Czwórka" - mówi artystka. Płyta można powiedzieć, że jest dziełem całej rodziny wokalistki. Zaprojektował ją syn, Dominik Ostrowski, a zdjęcie wykonał mąż, Jacek Gulczyński.

Źródło: Materiały prasowe

Na aukcję WOŚP trafiły dwa egzemplarze płyty "Czwórka". Jedna sztuka została zlicytowana podczas koncertu w Norwegii. Małgorzata co roku bierze aktywny udział we wspieraniu Jurka Owsiaka i jego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale w tym roku pierwszy raz zrobiła to za granicą.

Źródło: ons

Gwiazda na scenie jest od 36 lat i nadal ma wielu fanów, którzy doceniają jej twórczość i chętnie przychodzą na występy. Artystka zaczęła śpiewać w wieku 11 lat z grupą wokalną Vist. Zanim jej muzyczna kariera rozpoczęła się na dobre, brała udział w licznych konkursach wokalnych. W 1981 roku związała się z zespołem Lombard, w którym śpiewała przez dziesięć lat. W 1999 roku rozpoczęła karierę solową i została nagrodzona za całokształt twórczości "Bursztynowym Słowikiem" na Festiwalu w Sopocie. Do tej pory Ostrowska wydała 7 albumów solowych: "Małgorzata Ostrowska" (1993), "Alchemia" (1999), "Przed świtem" (2000), "Instynkt" (2001), "Moja Kolekcja" (2007), "Słowa" (2007), "Gramy!" (2012).

d3yxys2

Małgorzata Ostrowska to kobieta petarda. Czas upływa, a ona w ogóle się nie zmienia. Zawadiacka fryzura i rockowe stylizacje to jej znaki rozpoznawcze. Temperamentu i optymistycznego podejścia do życia może jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Zobacz też: Małgorzata Ostrowska o nowej płycie

d3yxys2

Podziel się opinią

Share

d3yxys2

d3yxys2