Blisko ludziMałgorzata Rozenek-Majdan o powrocie do formy sprzed ciąży. "Mogę ruszać do boju"

Małgorzata Rozenek-Majdan o powrocie do formy sprzed ciąży. "Mogę ruszać do boju"

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do ćwiczeń po porodzie
Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do ćwiczeń po porodzie
Źródło zdjęć: © ONS

22.07.2020 08:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała miesiąc swojego syna Henryka. Prezenterka otwarcie mówi, że ten czas jest dla niej wymagający, ale dała sobie odpocząć od ćwiczeń fizycznych. Teraz zapowiada powrót na sportową matę. Zdradziła, ile chce zrzucić.

Mały Henryk jest już na świecie ponad miesiąc. Euforia po przywitaniu nowego członka rodziny powoli opada. Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy na plan programu i powoli myśli o ćwiczeniach i racjonalnej diecie.

Małgorzata Rozenek-Majdan o powrocie do formy sprzed ciąży

Celebrytka nigdy nie ukrywała, że w czasie ciąży dużo przytyła. Jakiś czas temu mówiła, że po porodzie "zostało" jej 15 "dodatkowych" kilogramów. Podczas ostatniego wywiadu przyznała, że ma do zrzucenia około 10 kg. "Jeszcze mam bardzo daleko do swojej formy. Zostało mi spokojnie 10 kilogramów, które muszę jakoś zrzucić. Robię to na spokojnie, połóg jest takim okresem, kiedy nie należy przesadzać" – zapewniała w rozmowie z Jastrząb Post.

Prezenterka deklarowała, że już niedługo wróci na salę ćwiczeń, ale pod kontrolą specjalistów. "Jutro zaczynam ćwiczyć. Czekałam na ten dzień bardzo długo i wiem, że od jutra mogę, bo byłam na kontroli. Od jutra mogę ruszać do boju" – mówiła.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także