Blisko ludziRadosław Majdan dziękuje za życzenia i gratulacje. Pokazał zdjęcia ze swojego "pępkowego"

Radosław Majdan dziękuje za życzenia i gratulacje. Pokazał zdjęcia ze swojego "pępkowego"

Radosław Majdan pokazał zdjęcia z "pępkowego"
Radosław Majdan pokazał zdjęcia z "pępkowego"

12.06.2020 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Radosław Majdan przywitał na świecie swojego syna Henryka. Po opublikowaniu fotografii maluszka pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń. Świeżo upieczony tata podziękował za miłe słowa i pokazał, jak świętował narodziny syna.

Ciążą Małgorzaty Rozenek-Majdan żył cały świat show-biznesu. Para długo starała się o dziecko i nigdy nie ukrywali, że mogą być rodzicami tylko dzięki metodzie In-Vitro. 10 czerwca Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan przywitali na świecie swojego syna Henia. Maluch urodził się o 6:35 i mierzył 58 cm.

Radosław Majdan pokazał zdjęcia z "pępkowego"

Od tego czasu rodzice odbierają wiadomości z gratulacjami i życzeniami dla nich i całej rodziny. Radosław Majdan nie mógł odmówić sobie imprezy z okazji narodzin potomka. Zorganizował "pępkowe" w popularnej warszawskiej restauracji, gdzie świętował w męskim gronie.

Na jego profilu na Instagramie pojawił się post ze zdjęciami wszystkich uczestników biesiady oraz podziękowaniami. "Moi drodzy bardzo wam dziękuję za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i że dzieliliście ze mną ten niezwykły dla nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka" – napisał były bramkarz.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)