GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan o życiu seksualnym z mężem. Nie ma tajemnic przed fanami

Małgorzata Rozenek-Majdan o życiu seksualnym z mężem. Nie ma tajemnic przed fanami

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o życiu seksualnym z mężem
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o życiu seksualnym z mężem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
29.11.2021 10:57

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościnią jednego z podcastów, w którym opowiedziała nie tylko o walce o dziecko i przejściu przez procedurę in vitro, ale także o życiu seksualnym z mężem, Radosławem Majdanem. Prezenterka nie ma tajemnic przed fanami.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, która jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Para chętnie pojawia się na imprezach branżowych i ściankach, gdzie udziela wywiadów na tematy związane z życiem prywatnym. Nie inaczej było i tym razem, kiedy Rozenek-Majdan była gościnią podcastu i opowiedziała o życiu seksualnym z mężem.

Rozenek-Majdan o życiu seksualnym z mężem

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak Mamy!", w którym poruszyła temat przejścia przez procedurę in vitro, a także opowiedziała o dwóch poronieniach, które wspólnie przeżywali z mężem. Chwilę potem przeszła również do kwestii życia seksualnego, co nie jest dla niej tajemnicą.

- U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu - zdradziła Rozenek-Majdan.

Prawda o in vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan już od wielu lat walczy o otwartość w rozmowach o in vitro. Prezenterka nie ukrywa, że cała procedura starań o dziecko jest dla par i małżeństw ciężka nie tylko pod względem emocjonalnym, ale przede wszystkim - finansowym.

- Koszt in vitro dla przeciętnej rodziny, a nawet dla każdej rodziny, jest naprawdę ogromnym wysiłkiem finansowym (...) Zanim dojdzie do procedury in vitro, wydajesz jeszcze kilkadziesiąt tysięcy złotych na same badania. I tak naprawdę cały czas jesteś w punkcie wyjścia - powiedziała w rozmowie Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią.

Odnosząc się do emocji związanych ze staraniami o dziecko, Rozenek-Majdan dodała: "W pewnym momencie orientujesz się, że coś jest nie tak. Starasz się o dziecko i nic z tego nie wychodzi. Tu się zaczyna twoja droga przez mękę. Niezależnie od tego, jak to wygląda, jest to bardzo trudne psychicznie".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (106)
Zobacz także