GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan skomentowała rozstanie Wieniawy i Królikowskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała rozstanie Wieniawy i Królikowskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała rozstanie Wieniawy i Królikowskiego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.04.2019 17:35

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa nigdy nie ukrywały swojej przyjaźni. Czy teraz, po rozstaniu aktorki z Antonim Królikowskim, kibicuje młodszej koleżance? Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.

Przyjaźnie w show-biznesie często kończą się dokładnie tak, jak się zaczęły – szybko. Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa mają jednak stanowić wyjątek od tej reguły. "Perfekcyjna pani domu" zapewniła w rozmowie z Party.pl, że nie zamierza plotkować na temat życia prywatnego innych osób. Mimo to skomentowała rozstanie swojej koleżanki z Antonim Królikowskim.

– Nie wypowiada się na temat związków innych ludzi, życia innych ludzi. Kibicuję i Julce, i Antkowi – przyznała Rozenek-Majdan.

– Myślę, że są szczęśliwi w takiej sytuacji. To są dorośli ludzie, nie potrzebują kolejnej osoby, która będzie się wypowiadać na temat ich życia – dodała.

Jednocześnie zapewniła, że wciąż utrzymuje kontakty zarówno z Wieniawą, jak i Królikowskim, a ich rozstanie w żaden sposób nie wpłynęło na łączącą ich przyjaźń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (71)
Zobacz także