WP

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała rozstanie Wieniawy i Królikowskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa nigdy nie ukrywały swojej przyjaźni. Czy teraz, po rozstaniu aktorki z Antonim Królikowskim, kibicuje młodszej koleżance? Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan nie zamierza rezygnować z przyjaźni z Julią Wieniawą
Małgorzata Rozenek-Majdan nie zamierza rezygnować z przyjaźni z Julią Wieniawą (ONS.pl)
WP

Przyjaźnie w show-biznesie często kończą się dokładnie tak, jak się zaczęły – szybko. Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa mają jednak stanowić wyjątek od tej reguły. "Perfekcyjna pani domu" zapewniła w rozmowie z Party.pl, że nie zamierza plotkować na temat życia prywatnego innych osób. Mimo to skomentowała rozstanie swojej koleżanki z Antonim Królikowskim.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał Barona o Julię Wieniawę. Ciekawa odpowiedź

– Nie wypowiada się na temat związków innych ludzi, życia innych ludzi. Kibicuję i Julce, i Antkowi – przyznała Rozenek-Majdan.

WP

– Myślę, że są szczęśliwi w takiej sytuacji. To są dorośli ludzie, nie potrzebują kolejnej osoby, która będzie się wypowiadać na temat ich życia – dodała.

Jednocześnie zapewniła, że wciąż utrzymuje kontakty zarówno z Wieniawą, jak i Królikowskim, a ich rozstanie w żaden sposób nie wpłynęło na łączącą ich przyjaźń.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP