GwiazdyDziennikarz zapytał Barona o Julię Wieniawę. Ciekawa odpowiedź

Dziennikarz zapytał Barona o Julię Wieniawę. Ciekawa odpowiedź

Dziennikarz zapytał Barona o Julię Wieniawę. Ciekawa odpowiedź
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
13.04.2019 12:23, aktualizacja: 13.04.2019 12:41

Aleksander Milwiw-Baron na jednej z ostatnich imprez pojawił się u boku Julii Wieniawy. Nie mógł więc uniknąć pytań o łączącą ich relację. Muzyk starał się jak mógł, ale trudno mu ukrywać się ze swoim szczęściem.

Aleksander Milwiw-Baron ma 35 lat, Julia Wieniawa - 20. Nic dziwnego, że ich związek budzi duże emocje. Kiedy pojawili się razem po jej debiucie na wybiegu, wszyscy patrzyli w ich stronę. Dla mediów była to nie lada gratka.

Dziennikarz Wideoportalu zapytał muzyka, czy jest szczęśliwy w życiu prywatnym. – Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia – zaczął Baron. – Ja jestem szczęśliwy, mam nadzieję, że Julka również – dodał.

Na tym 35-latek nie skończył. Zapytał jeszcze dziennikarza, czy ten także jest szczęśliwy. Potem spojrzał w kamerę, życząc szczęścia widzom. W porównaniu z Antkiem Królikowskim, muzyk nie jest zbyt wylewny w sprawie związku.

Po imprezie portale plotkarskie opublikowały zdjęcia całującej się pary. Jak na razie jednak ani Julia Wieniawa, ani Baron nie chcą powiedzieć wprost, że są w sobie zakochani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą