Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek mówi o zajęciach swoich dzieci. Jej synowie są naprawdę ambitni

Początek roku szkolnego to zawsze duże wyzwanie organizacyjne dla rodziców. Zwłaszcza jeżeli nasze dzieci uczęszczają na zajęcia dodatkowe. Stres w pierwszym tygodniu szkoły nie ominął Małgorzaty Rozenek.

Share
Małgorzata Rozenek mówi o zajęciach swoich dzieci. Jej synowie są naprawdę ambitni
Źródło: ONS.pl
d27cdjg

Małgorzata Rozenek – dzieci

Małgorzata Rozenek przeżywa rozpoczęcie roku szkolnego tak, jak wszystkie inne matki. Zapisy na zajęcia dodatkowe, szał przygotowań, uzupełnianie kalendarza i organizacja tygodnia sobie i dzieciom.

– Jak poukładasz sobie teraz na początku, tak będzie wyglądał cały twój rok. Czyli, gdy już masz plan lekcji, połączenie angielskiego z piłką czy japońskiego i szycia – w przypadku mojego starszego syna – i cała ta masa różnych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. To jest totalna żonglerka – powiedziała na InstaStories gospodyni programu "Perfekcyjna Pani domu".

Żonglerka może być faktycznie duża, ponieważ dzieci Małgorzaty Rozenek uczęszczają do prestiżowej polsko-francuskiej szkoły, gdzie z pewnością mają wiele nauki i ciekawych wyzwań. Dodatkowo synowie prezenterki uczęszczają na wiele interesujących zajęć pozalekcyjnych. Jak zdradziła celebrytka, 13-letni Tadeusz jest bardzo uzdolniony i aktualnie chętnie uczy się szycia.

d27cdjg

Kto wie, może perfekcyjna znajomość języka francuskiego w połączeniu z jego talentem krawieckim sprawią, że Tadeusz będzie gwiazdą paryskich domów mody? Na ten moment wiemy jedno – 13-latek ma ogromne wsparcie swojej mamy, która, pełna dumy, chwali się osiągnięciami syna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d27cdjg

Podziel się opinią

Share
d27cdjg
d27cdjg