Trwa ładowanie...

Małgorzata Socha na spacerze. Wybrała wózek, którego cena może zdziwić

Małgorzata Socha należy do grona aktorek, które pomimo wielu obowiązków zawodowych zawsze potrafią wygospodarować czas dla dzieci. Niedawno gwiazda przechadzała się z pociechami po Warszawie i jednocześnie sprawdzała nową spacerówkę.

Share
Małgorzata Socha na spacerze. Wybrała wózek, którego cena może zdziwić
Źródło: ONS.pl
d7p8oum

Co prawda do kalendarzowej wiosny jeszcze daleko, ale już teraz są dni, gdy temperatura przypomina bardziej kwiecień niż luty. Ostatnio przekonała się o tym Małgorzata Socha. "Czasem słońce, czasem deszcz. Ubrana na zimę, a słońce jak wiosną" – przyznała na swoim instagramowym profilu.

Małgorzata Socha na spacerze z dziećmi
Nic dziwnego, że aktorka czuła się trochę nieswojo. Gwiazda wyszła z domu w grubym płaszczu, wełnianej czapce i zimowych butach z futerkiem. To właśnie one szczególnie przyciągnęły uwagę fanek aktorki, które zasypały ją pytaniami o cenę i markę. Jak na razie Socha nie odpowiedziała.

Aktorka skorzystała z ładnej pogody i wybrała się z dziećmi na spacer. Przy okazji sprawdziła nowy sprzęt. "Udało mi się wstrzelić w okno pogodowe! Przetestowaliśmy w końcu nowy wózek. Zwrotny, kompaktowy i do złożenia jedną ręką. Oczywiście jazda w wózku byłą rotacyjna – każdy chciał wypróbować" – dodała z uśmiechem.

d7p8oum

Aktorka wybrała wózek Thule Spring. Jego cena, w zależności od koloru, waha się od 1400 do 1600 zł. Wielu może się zdziwić, że Socha postawiła na wózek wcale nie z najwyższej półki cenowej. W końcu gwiazdy przyzwyczaiły nas, że wożą dzieci w wózkach wartych dużo więcej. Rekordzistką jest tutaj Izabela Janachowska, którą widziano z wózkiem za... 20 tys. zł!

Małgorzata Socha niedawno skończyła 39 lat. Aktorka jest mamą trójki dzieci – Zofii, Barbary i Stanisława.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7p8oum

Podziel się opinią

Share
d7p8oum
d7p8oum