Blisko ludziMałgorzata Socha pokazała męża. Co wiemy o Krzysztofie Wiśniewskim?

Małgorzata Socha pokazała męża. Co wiemy o Krzysztofie Wiśniewskim?

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?
Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska
13.02.2022 14:22, aktualizacja: 13.02.2022 15:37

Małgorzata Socha od lat jest związana z jednym mężczyzną. Krzysztof Wiśniewski pozostaje w cieniu znanej żony i rzadko pokazuje się publicznie. Tym razem zrobił wyjątek i zapozował z aktorką do wspólnego selfie.

Małgorzata Socha to gwiazda, która unika skandali. Rzadko rozmawia o swoim życiu prywatnym. Wiemy jedynie, że jest szczęśliwie zakochana od ponad dwudziestu lat. Z Krzysztofem Wiśniewskim doczekała się trójki dzieci. Kim jest z zawodu mąż gwiazdy? Jak podbił serce pięknej aktorki?

Małgorzata Socha pozuje z mężem

Małgorzata Socha postanowiła wraz z rodziną wybrać się w góry. Gwiazda szusuje na ośnieżonych stokach. Z tej okazji postanowiła się podzielić z fanami uroczym zdjęciem z mężem. Podpis nie pozostawia wątpliwości, para jest wciąż zakochana w sobie na zabój.

"Patrzcie jakiego Przystojniaka spotkałam. Ciekawe skąd go znam?" - napisała na Instagramie. Fani zareagowali entuzjastycznie, potwierdzili, że tworzą wyjątkowo piękną parę.

Okazuje się, że para poznała się, gdy aktorka była jeszcze w liceum. Wraz z rodziną wybrała się nad morze, gdzie przyszły mąż pracował jako ratownik. Na początku żyli w związku na odległość, ale przeszkody tylko umocniły ich relację.

"Krzysiek wydzwaniał do mnie z budek telefonicznych. Wiedział dokładnie, gdzie są takie, które się zacinają i z tego powodu można rozmawiać dłużej za te same pieniądze. Dzięki telekomunikacji jesteśmy dzisiaj małżeństwem" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Czym zajmuje się Krzysztof Wiśniewski?

Krzysztof Wiśniewski skończył politechnikę i z zawodu jest inżynierem. Jego hobby to sport. W wolnych chwilach biega - udało mu się między innymi ukończyć londyński maraton. Partner Małgorzaty Sochy w domu ma bardzo konkretne obowiązki.

"Mam nawet powiedzenie: Umiesz liczyć? Licz na Wiśniewskiego!. To on pilnuje spraw finansowych i tego, żeby rachunki były zapłacone na czas", powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z "Twoim Stylem".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl