Blisko ludziMałgorzata Socha w basenie. Internauci zachwycają się sylwetką

Małgorzata Socha w basenie. Internauci zachwycają się sylwetką

Małgorzata Socha w basenie. Internauci zachwycają się sylwetką
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
06.05.2020 17:42, aktualizacja: 06.05.2020 21:36

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. W dobie izolacji powróciła wspomnieniami do wakacji. Jednak nie jest to zwykła fotografia z basenu, bo niesie za sobą przesłanie.

Małgorzata Socha udostępniła na swoim profilu na Instagramie dwie fotografie prosto z basenu. "W takie deszczowe dni, tym bardziej miło wrócić myślami do wakacyjnych dni... Bardzo dobrze, że pada! I dobrze, że można ogrzać się trochę wspomnieniami" - napisała.

Susza w Polsce

Aktorka w opisie zwróciła uwagę na problem suszy. Nie tak dawno strażacy musieli się zmierzyć z pożarem w Biebrzańskim Parku Narodowym. Tak niskiego stanu wody w Wiśle nie widziano już od dawna. A eksperci wciąż przestrzegają, że w tym roku susza może być największa w historii. "Nigdy nie sądziłam, że uciesze się z deszczu, ale przez tę suszę... pani Małgosiu" - komentuje internautka.

Inni internauci woleli skupić się na sylwetce Sochy, zamiast na globalnym problemie. Są pod wrażeniem figury aktorki, która jest matką trójki dzieci - Zofii, Barbary i Stanisława. "Piękna i zgrabna kobieta", "Wow, jaka figura" - komplementują fani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta