Trwa ładowanie...
d4b9mtd

Maluszek zawsze pod naszym czujnym okiem? Skorzystaj z elektronicznej niani

Zajmujesz się dzieckiem, ale jednocześnie masz na głowie cały dom albo nawet pracę? Czasami ciężko pogodzić wszystkie obowiązki. Elektroniczna niania może cię mocno odciążyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elektroniczna niania sporo ci ulży
Elektroniczna niania sporo ci ulży (Shutterstock.com)
d4b9mtd

XXI wiek przynosi nam coraz więcej możliwości, ale i żyjemy w coraz szybszym tempie. Im więcej mamy na głowie, tym ciężej się we wszystkim odnaleźć. Na szczęście inżynierowie na całym świecie walczą o to, aby chociaż trochę nam ulżyć. Jednym z takich przykładów jest elektroniczna niania.

Elektroniczna niania posiada różnorodne funkcje. Podstawowym celem jej działania jest umożliwienie ci słuchanie tego, co robi dziecko, gdy go nie widzisz. To idealny sposób na sprawdzenie, czy dziecko się obudziło, lub po prostu czy nie dzieje mu się coś złego.

d4b9mtd

Bardziej zaawansowane urządzenia posiadają wbudowane kamery i monitory. Dzięki temu możesz dokładnie obserwować, co robi twój maluch. Zasięg działania to z reguły ok. 300 m, więc całkiem sporo. Urządzenia są z reguły bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, tym samym nie potrzeba godzin nauki, żeby opanować ich działanie.

Niektóre z urządzeń posiadają wmontowane czujniki temperatury. Dzięki nim wiesz, czy w pokoju dziecka nie jest za zimno lub za gorąco. Posiadają również funkcje eko, czyli przełączenie w stan czuwania (idealne w nocy) dopóki kamera nie wykryje ruchu. Można je ustawić w dowolnym miejscu, które najlepiej nam pasuje.

d4b9mtd

Podziel się opinią

Share

d4b9mtd

d4b9mtd
d4b9mtd