Trwa ładowanie...

Mały gadżet wykryje... molestowanie seksualne

Rewolucja w branży technologicznej! Na rynku pojawiły się naklejki, które wyczuwają, kiedy ktoś niepożądany dotyka twojej bielizny. W ten sposób możesz uchronić się przed molestowaniem seksualnym.

Share
Mały gadżet wykryje... molestowanie seksualne
Źródło: Shutterstock.com
d479g2h

Dzięki rozwojowi technologicznemu, naukowcy Instytutu Technologii w Massachusetts opracowują mnóstwo przydatnych urządzeń, które nie tylko ułatwiają nam codzienne życie, ale i zapewniają bezpieczeństwo.

Należy do nich naklejka wykrywająca próbę molestowania seksualnego. Składa się z mikroprocesora i czujników wykrywających wszelkie nieprawidłowości w naszych rutynowych zachowaniach. Warto dodać, że ten niewielki przedmiot możesz przykleić do każdej części garderoby.

Jeżeli urządzenie wykryje nieprawidłowości podczas zdejmowania bielizny, natychmiast łączy się za pomocą Bluetootha z naszym telefonem w celu potwierdzenia, czy potrzebna jest interwencja. Jeśli w ciągu 30 sekund nie zareagujemy, włącza alarm, a następnie wysyła komunikat SMS-owy do 5 osób, których dane wcześniej podałyśmy.

d479g2h

Ale to jeszcze nie wszystko. W tym momencie nasz smartfon automatycznie rozpoczyna nagrywanie głosowe i wysyła je do jednego z bliskich. Co ciekawe, naklejka działa do dwóch lat. Powinna działać nawet wtedy, gdy przez przypadek ją wypierzemy.

Na razie nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Zobacz: Dieta na płaski brzuch

d479g2h

Podziel się opinią

Share
d479g2h
d479g2h