GwiazdyMandaryna ma nadzieję na nową miłość. Te zdjęcia i słowa nie pozostawiają złudzeń

Mandaryna ma nadzieję na nową miłość. Te zdjęcia i słowa nie pozostawiają złudzeń

Mandaryna o miłości (East News)
Mandaryna o miłości (East News)
15.12.2021 19:41

Mandaryna rozstała się niedawno ze swoim partnerem, ale nie traci nadziei na prawdziwą miłość. "Zatańcz ze mną tak, jakby się kończył świat" - pisze pod niezwykle romantycznym zdjęciem na Instagramie.

Mandaryna rozstała się z prawnikiem Pawłem Wójcikiem. Jeszcze nie tak dawno w rozmowie z magazynem "Gala" Wiśniewska opowiedziała o trudnościach w ich relacji: "Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe".

Piosenkarka i tancerka nie chce komentować przyczyny rozstania z Wójcikiem, jednak w rozmowie z Plotkiem przyznała, ze spekulacje na temat rozpadu jej związku są uzasadnione: "O nieee. Naprawdę muszę to komentować? Mogę powiedzieć tylko tyle, że nasze drogi faktycznie się rozeszły" - powiedziała.

Zobacz także:
Mandaryna
Mandaryna

Mandaryna marzy o miłości

Mandaryna nie zamierza się poddawać i nadal wierzy w miłość. Gwiazda przyznaje, że nie ma szczególnych założeń na temat wyboru potencjalnego partnera. Pragnie mężczyzny, który zaakceptuje ją taką, jaką jest.

"Nie jestem księżniczką, która czeka na rycerza na białym koniu. Zrezygnowałam z tych marzeń już dawno. Ciężko zakładać. Każde założenia, kto to powinien być, potem weryfikuje rzeczywistość, która jest zupełnie inna" - zaznacza w rozmowie z Jastrząb Post.

Romantyzm w czystej postaci

Ostatnio Mandaryna opublikowała niezwykle piękne i romantyczne zdjęcia i jeszcze bardziej tkliwe słowa swojego najnowszego utworu, które nie pozostawiają internautom wątpliwości. Piosenkarka jest gotowa na miłość.

"Zatańcz ze mną tak, jakby się kończył świat. Jakby wszystko to, co było, w oddali się rozmyło. Zatańczymy razem, stańmy się jednym obrazem. Zawieszeni gdzieś pomiędzy pragnijmy więcej" - pisze Wiśniewska.

Komentarze internautów

"Martuś, piękny tekst. Życzę ci takiej miłości" - pisze jedna z fanek piosenkarki. "Wzruszyłam się. Też pragnę miłości. Jesteś super" - zachwyca się kolejna. "Kiedy nowa płyta? Chce posłuchać takich pięknych, romantycznych piosenek" wtóruje kolejna.

A jak wam podobają się słowa piosenki Mandaryny?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl