GwiazdyMandaryna zabrała dzieci na wakacje. Xavier i Fabienne podobni do rodziców

Mandaryna zabrała dzieci na wakacje. Xavier i Fabienne podobni do rodziców

Mandaryna zabrała dzieci na wakacje.  Xavier i Fabienne podobni do rodziców
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
14.08.2019 08:28

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska, była drugą żoną Michała Wiśniewskiego i urodziła mu dwoje dzieci: Xaviera i Fabienne. Ma z nimi doskonałe relacje, czego dowodem są zdjęcia ze wspólnego urlopu nad morzem.

Mandaryna – Xavier Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska

#

Michał Wiśniewski słynie z nadawania oryginalnych imion swoim dzieciom. Gdy na świat przyszła jego pierwszy syn, nazwał go Xavier. Potem urodziła się córka i dostała imię Fabienne. Kiedy gwiazdor rozstał się z żoną, dzieci zostały pod jej opieką. Dzisiaj są blisko zarówno z nią, jak i z ojcem. Ostatnio mama zabrała ich na wakacje nad morze. Mandaryna regularnie publikuje wspólne zdjęcia, chwaląc się latoroślami. Fabienne ma 16 lat, a Xavier – 17. Nic dziwnego, że posypały się komentarze.

"Syn podobny do mamy, sztos! Córeczka wymieszana, równie piękna. Wszystkie podobieństwa 'mamowe' są najpiękniejsze", "Syn bardzo podobny do mamy. Piękna mama to syn przystojny", "Xavier zdecydowanie podobny do mamy, taki Mandarynek", "Fabienne przypomina Michała – świetne rodzeństwo" – czytamy pod fotkami.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także