GwiazdyMandaryna zerwała z Kanclerz

Mandaryna zerwała z Kanclerz

Mandaryna zerwała z Kanclerz
Źródło zdjęć: © mwmedia

04.12.2008 10:13, aktual.: 27.05.2010 01:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nic już nie łączy Martę Wiśniewską z Katarzyną Kanclerz, jedną z najbardziej kontrowersyjnych manadżerek w polskim show-biznesie.

Nic już nie łączy Marty Wiśniewskiej - Mandaryny z Katarzyną Kanclerz, jedną z najbardziej kontrowersyjnych manadżerek w polskim show-biznesie.

Do rozstania doszło jakiś czas temu, ale dopiero teraz Mandaryna postanowiła obwieścić tą nowinę światu. Nie dowiadujemy się jednak przyczyn zerwania współpracy. „Chciałabym poinformować, iż Katarzyna Kanclerz nie jest już moim managerem. Nie reprezentuje mnie również jako producent i wydawca muzyczny” – czytamy w lakonicznym komunikacie, podpisanym przez Martę Wiśniewską.

Radości nie ukrywa Michał Wiśniewski, którzy co rusz powtarza: „a nie mówiłem?”. Lider Ich Troje do dziś źle wspomina współpracę z Kanclerz. Przypomnijmy, że oskarżał ją m.in. o wtrącanie się do życia prywatnego pomiędzy Mandaryną a nim.

„Jaką cenę Marta zapłaciła za zaufanie Kasi Kanclerz ? Pozostawiam bez odpowiedzi…” - komentuje Wiśniewski. „Ważne jest to, że zrozumiała i że z dziećmi nie mamy konfliktów” – dodaje. Gwiazdor publicznie zaproponował jej także wydanie nowej płyty. „Zawsze ci pomogę” – podkreśla.

Czemu Michałowi Wiśniewskiemu zależy tak na karierze byłej żony? Kartą przetargową są dzieci. Bardzo zależy mu na braku izolacji i kontakcie z pociechami. Marta już dawno zeszła z nim z wojennej ścieżki i ich relacje wyglądają dziś na prawdziwą sielankę.

(tp)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także