ycipk-4ixzp3

Marcin Kwaśny "jestem zdruzgotany". Aktor nie chce rozwodu

W tym roku rocznicy ślubu nie będzie. Wkrótce małżeństwo aktora przejdzie do historii. Ostatnie tygodnie były dla niego ciężkie. Kwaśny nie chce rozstawać się z żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Kwaśny jest załamany rozwodem
Marcin Kwaśny jest załamany rozwodem (East News)
ycipk-4ixzp3

Niedługo małżeństwo Marcina Kwaśnego i Diany Kołakowskiej-Kwaśny zakończy się. Jak podaje "Na żywo", to właśnie żona aktora złożyła wiosną tego roku pozew rozwodowy i to z orzeczeniem winy męża.

Aktor w wywiadzie wyznał "Diana wytrzymała ze mną, kiedy byłem zagubiony. Jestem jej za to ogromnie wdzięczny. Sakrament małżeństwa działa, ślub kościelny, wzięty z powodu tradycji, był nam bardzo potrzebny. Teraz to widzę".

Marcinowi nie udało się zatrzymać żony przy sobie. Dodaje, że jest zdruzgotany tą decyzją. "Nie wiem, co mam powiedzieć. Chyba najlepiej będzie, jeśli na razie zamilknę".

ycipk-4ixzp3

Marcin Kwaśny to aktor i scenarzysta. W 2002 roku ukończył warszawską Akademię Teatralną. Rozgłos zyskał dzięki roli Marcina Wilczyńskiego w filmie „Rezerwat”, za którą odebrał nagrodę na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Brig w Odessie. Para wzięła ślub w 2008 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4ixzp3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ixzp3

ycipk-4ixzp3
ycipk-4ixzp3