Trwa ładowanie...
ycipk-3fg2mc

Relacja Diany i królowej Elżbiety II. Szczegóły zdradza biografka brytyjskiej rodziny królewskiej

Ingrid Seward, biografka brytyjskiej rodziny królewskiej rzuciła nowe światło na relacje panujące w monarchii. Wynika z nich, że stosunki Elżbiety II z księżną Dianą wcale nie były tak złe, jak powszechnie uważano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana i Królowa Elżbieta II
Księżna Diana i Królowa Elżbieta II (East News)
ycipk-3fg2mc

Od tragicznej śmierci Diany minęło już prawie 21 lat. Mimo upływu czasu wciąż jednak pojawiają się nowe doniesienia na temat księżnej. Według powszechnej opinii relacja księżnej Diany i Elżbiety II nie była najlepsza. Królowej wielokrotnie zarzucano niechęć oraz oschłość wobec synowej. Okazuje się jednak, że stosunki pań być może wyglądały zupełnie inaczej.

Nowe światło na relacje panujące w brytyjskiej rodzinie królewskiej rzuciła biografka Ingrid Seward. Pisarka, która przez lata obserwowała życie monarchii, uważa, że Elżbieta II wiedziała, że księżna Diana może w znaczny sposób ocieplić wizerunek rodziny królewskiej. Dlatego traktowała synową z niezwykłą sympatią. Steward twierdzi nawet, że Elzbieta II zastępowała Dianie nieżyjącą matkę, szczególnie w czasie, gdy księżna chorowała na bulimię. Stosunki, jakie panowały pomiędzy królową a księżną biografka porównuje do tych łączących obecnie Elżbietę II z Meghan Markle.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3fg2mc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3fg2mc

ycipk-3fg2mc
ycipk-3fg2mc