GwiazdyMarcin Mroczek nagrał Katarzynę Cichopek. Tak zachowywała się na planie

Marcin Mroczek nagrał Katarzynę Cichopek. Tak zachowywała się na planie

Marcin Mroczek pokazał nagranie z planu "M jak miłość"
Marcin Mroczek pokazał nagranie z planu "M jak miłość"
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram | mroczek_marcin
Dominika Frydrych

29.06.2022 17:02, aktual.: 29.06.2022 19:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek od wielu lat pracują wspólnie na planie serialu "M jak miłość". Serialowi Piotr i Kinga mieli się ku sobie niemal od początku transmitowania, dziś grają małżeństwo. Ostatnio Mroczek opublikował filmik zza kulis produkcji. Ujawnił, co robi jego serialowa żona między nagraniami.

Katarzyna Cichopek zdobyła ogólnopolską popularność dzięki występowi w serialu "M jak miłość". Wciela się tam w rolę Kingi już od 2000 roku. Na ekranie najczęściej pojawia się w towarzystwie Marcina Mroczka, który gra Piotra – wieloletniego chłopaka Kingi, a dzisiaj jej męża.

Marcin Mroczek pokazał, co robi Cichopek na planie "M jak miłość"

Marcin Mroczek postanowił ujawnić na swoim InstaStory, co porabia jego serialowa żona na planie w przerwach między zdjęciami. Wszystko z powodu pogody – aktorzy odgrywali właśnie sceny plenerowe, jednak zbliżała się burza, więc trzeba było je przerwać. Aktorzy mieli więc chwilę wolnego, którą Mroczek postanowił poświęcić na krótkie nagrania dla swoich obserwatorów.

Czym zajmowała się Katarzyna Cichopek w tym czasie? Okazało się, że aktorka leżała wyciągnięta na leżaku, przeglądała coś w telefonie i odpoczywała. Jak podkreślił Mroczek, była kompletnie niewzruszona nadciągającą burzą. "Coś się zaczyna dziać. Jedynie Kaśka nie boi się nadciągającej burzy" - napisał w udostępnionej relacji.

Marcin Mroczek ujawnił, że Katarzyna Cichopek nie obawiała się burzy
Marcin Mroczek ujawnił, że Katarzyna Cichopek nie obawiała się burzy© Instagram | mroczek_marcin
Katarzyna Cichopek korzystała z przerwy w zdjęciach i odpoczywała
Katarzyna Cichopek korzystała z przerwy w zdjęciach i odpoczywała© Instagram | mroczek_marcin

Katarzyna Cichopek również nagrała Mroczka. Pokusiła się o ironiczny komentarz

Katarzyna Cichopek nie pozostała jednak dłużna serialowemu mężowi. Sama również udostępniła relację, w której pokazuje, jak Mroczek leży na leżaku. Dodała także hashtag, który podkreślił, jak ciężko pracują. "Working hard" - napisała.

Marcin Mroczek udostępnił też zdjęcie Katarzyny Cichopek. Na czym tym razem przyłapał aktorkę? Cichopek siedziała na schodach w pomieszczeniu. "W oczekiwaniu na ujęcie" - wyjaśnił Mroczek na swoim stories.

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek czekali na ujęcia
Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek czekali na ujęcia© Instagram | mroczek_marcin

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (154)
Zobacz także