GwiazdyMarianna Schreiber pokazała nowe zdjęcie z mężem. Internauci zarzucają jej, że zmusza go do pozowania

Marianna Schreiber pokazała nowe zdjęcie z mężem. Internauci zarzucają jej, że zmusza go do pozowania

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber

20.09.2021 10:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marianna Schreiber szturmem wdarła się do show-biznesu. Wszystko za sprawą udziału w "Top Model", gdzie przyznała się, że jest żoną polityka PiS. Teraz mężczyzna często przewija się przez jej profil na Instagramie.

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele osób kojarzyło Mariannę Schreiber, a dziś jest na językach wielu Polaków. 28-latka wzięła udział w programie "Top Model" i wyjawiła, że jest żoną ministra z rządu Mateusza Morawieckiego.

Co prawda Marianna Schreiber musiała szybko pożegnać się z programem, ale już zaczyna medialną karierę. Żona Łukasza Schreibera pojawiła się już na pierwszej tzw. ściance oraz z każdym dniem zyskuje coraz więcej obserwatorów na Instagramie.

Kobieta chętnie dzieli się swoją codziennością oraz przemyśleniami. Ostatnio opublikowała nowe zdjęcie z mężem i dała do zrozumienia, że mimo ogromnego szumu medialnego wokół ich związku, oni nadal mocno się kochają.

Marianna Schreiber zacytowała w opisie fragment tłumaczenia piosenki Rihanny, z której wynika, że łączy ich wyjątkowe uczucie, a polityk PiS nie widzi świata poza ukochaną. "Nie poddajemy się" - zapewniła.

Miłość ponad wszystko?

Internauci szybko zaczęli komentować nowy wpis Marianny. Ich zdaniem kobieta zmusza polityka do robienia sobie wspólnych zdjęć. "On nawet nie patrzy na ciebie. Gdzie tu miłość? Biedny ma już dosyć twoich wyskoków głupiej nastolatki... On potrzebuje dojrzałej, stabilnej kobiety" - stwierdziła jedna z komentujących.

"Ale po co do tego męża wkręcać? A on taki bierno-zależny jest. Zgadza się, co sobie wymyślisz, a potem bidny idzie do roboty i uśmiechają się do niego" - dodała druga.

Marianna Schreiber wnikliwie czyta komentarze pod swoimi postami i często odpowiada. Żona polityka PiS zapewnia, że nie zmusza ukochanego do pozowania i zna go lepiej niż ktokolwiek inny.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (141)