Blisko ludziMarina Łuczenko-Szczęsna zbija gorączkę syna naturalnymi sposobami. "Chłodzenie wodą z octem"

Marina Łuczenko-Szczęsna zbija gorączkę syna naturalnymi sposobami. "Chłodzenie wodą z octem"

Marina stosuje naturalne sposoby na zbicie gorączki
Marina stosuje naturalne sposoby na zbicie gorączki
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

12.01.2022 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marina Łuczenko-Szczęsna regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie. Pokazuje swoje luksusowe życie i codzienne perypetie. Ostatnio podzieliła się sposobem na zbicie gorączki u chorego syna, Liama.

Marina Łuczenko-Szczęsna uwielbia kontakt z fanami poprzez media społecznościowe. Na platformie Instagram ma ponad 700 tysięcy obserwatorów, którym pokazuje, jak mieszka, spędza wolny czas czy nawet leczy syna, który dostał gorączki.

Pokazała sposób na zbicie gorączki

"Ostatnio byłam mniej aktywna… Liamek miał gorączkę… w nocy bywało 40 stopni. A więc noce nieprzespane jak za starych, dobrych czasów. Budzik co godzinkę i mierzenie temperatury. Chłodzenie dziecka wodą z octem. Znacie ten sposób? Po trzech dniach temperatura w normie. Wysypka. To była tzw. trzydniówka" – napisała na swoim profilu na Instagramie i opublikowała swoje zdjęcie oraz tulącego się do niej syna.

Naturalny sposób na zbicie gorączki, który zaproponowała Marina Łuczenko-Szczęsna, mógł zaskoczyć wielu jej obserwatorów. Czy wy słyszeliście o takim radzeniu sobie z wysoką temperaturą u malucha?

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna© Instagram

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są razem od 2013 roku. W lipcu 2015 roku piłkarz poprosił piosenkarkę o rękę. Niecały rok po zaręczynach, w maju 2016 roku wzięli ślub i tym samym stali się jedną z najgorętszych par show-biznesu. Marina Łuczenko nigdy nie ukrywała, że to właśnie sportowiec mocno zabiegał o jej względy. W końcu zgodziła się z nim umówić, a serce obydwojgu mocniej zabiło.

Żona piłkarza nie stroni od pokazywania ich luksusowego życia w mediach społecznościowych. Dzieli się rodzinną sielanką i publikuje wiele filmów i zdjęć z mężem i synem. Liam urodził się 30 czerwca 2018 roku i od razu stał się oczkiem w głowie swoich rodziców. Marina mieszka aktualnie z mężem i dzieckiem we Włoszech, ale jej serce jest w Polsce, gdzie ostatnio kupiła działkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także