Trwa ładowanie...

Marta Furtak The Look Of The Year Wirtualnej Polski 2014

Marta Furtak pochodzi z Kielc. Kiedy patrzy się na jej zdjęcia, widać przede wszystkim oczy. I to właśnie zdjęcie Marty podbiło serca użytkowników WP.PL. Zebrała aż 27 proc. waszych głosów, zdobywając tym samym tytuł The Look Of The Year Wirtualnej Polski

Share
Marta Furtak The Look Of The Year Wirtualnej Polski 2014Źródło: WP.PL
d1hyni7

Marta Furtak pochodzi z Kielc. Kiedy patrzy się na jej zdjęcia, widać przede wszystkim oczy. I to właśnie zdjęcie Marty podbiło serca użytkowników WP.PL. Zebrała aż 27 proc. waszych głosów, zdobywając tym samym tytuł The Look Of The Year Wirtualnej Polski.

To już trzecia odsłona konkursu, w której mieliście okazję głosować na swoją faworytkę. Wasz wybór potwierdziły też inne tytuły, które Marta zdobyła w piątkowy wieczór. Podbiła serca słuchaczy radia Eska oraz widzów finału, którzy przez głosowanie sms-owe, nowość tej edycji, przyznali Marcie trzecie miejsce.

W imieniu WP.PL nagrodę dla Marty wręczył Jacek Świderski, prezes Grupy Wirtualna Polska.

d1hyni7

- Nie spodziewałam się tylu tytułów. Już fakt, że dostałam się do finału był dla mnie niespodzianką – mówi Marta. – To była ciężka praca. Próby, przymiarki, zdjęcia. Nauczyłam się wielu rzeczy. Zżyłyśmy się z dziewczynami bardzo – dodaje.

Tak rozkładały się wasze głosy:

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)

Marta studiuje, a w wolnych chwilach uprawia jogging lub zaszywa się w domu z ulubioną książką. The Look Of The Year to kontynuacja jej przygody z modelingiem, dwukrotnie odbyła kontrakt modelingowy w Japonii i to utwierdziło ją w przekonaniu, że warto próbować swoich sił w świecie mody.

Marta na wybiegu podczas finału konkursu

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Mocno trzymamy kciuki za dalszą karierę Marty!

d1hyni7

Sponsorem nagrody TLOTY Wirtualnej Polski w postaci tabletu Authentic 10 oraz słuchawek Bluetooth Kuki jest marka XX.Y

(fot. WP.PL)
Źródło: (fot. WP.PL)
d1hyni7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hyni7
d1hyni7