Blisko ludziMarta Kaczyńska pokazała choinkę. Jest na bogato!

Marta Kaczyńska pokazała choinkę. Jest na bogato!

Marta Kaczyńska pokazała choinkę. Jest na bogato!
Źródło zdjęć: © Forum
Magdalena Kowalska-Kotwica

24.12.2017 13:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To chyba dziś ulubione zajęcie nas wszystkich – składanie życzeń, publikowanie w mediach społecznościowych zdjęć choinek i świątecznych dekoracji. Do wszystkich, którzy sobie nawzajem dobrze życzą, dołączyła Marta Kaczyńska.

Córka zmarłej pary prezydenckiej opublikowała zdjęcie bożonarodzeniowego drzewka na swoim profilu na Instagramie. Drzewko zostało sfotografowane wieczorem, nie możemy więc przyjrzeć się dokładnie dekoracjom, ale dzięki temu zdjęcie nabrało romantycznego charakteru. Kto z nas nie lubi takiego klimatu świątecznych wieczorów?

Marta należy chyba do tej grupy Polaków, którzy jak już kupują i ubierają choinkę, to chcą, by była duża i strojna. Drzewko w domu Kaczyńskiej sięga niemal do górnej framugi wyjątkowo wysokich okien. Myślicie, że może mieć ze dwa metry?

Dla mamy dwóch córek święta Bożego Narodzenia muszą być szczególnym wydarzenie. Wiadomo, dzieci całymi tygodniami czekają na te kilka dni w roku. Jak widać na zdjęciu, Ewa i Martyna nie znajdą jeszcze prezentów pod swoją choinką. Wygląda na to, że Mikołaj czeka na pierwszą gwiazdkę.

To będą ósme święta, które Marta Kaczyńska spędzi bez rodziców i drugie po rozwodzie z mężem, Marcinem Dubienieckim. Smutne na pewno jednak nie będą, od kilku miesięcy Marta spotyka się z Piotrem Zielińskim. Jej nowy partner ma trójkę dzieci z poprzedniego związku, więc w święta w domu może przebywać nawet piątka maluchów. Plotkarskie media sugerują nawet, że Kaczyńska chciałaby jeszcze powiększyć rodzinę, bo marzy o synu. Czy kolejne święta rodzina spędzi już powiększona?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (259)
Zobacz także