Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska tak promuje ramówkę TVN. Tym strojem wiele o sobie powiedziała

Podróżniczka, jak wiele gwiazd TVN, przyjęła zaproszenie Edwarda Miszczaka i pojawiła się na ramówce stacji. Pracuje w niej od lat, choć kojarzy się nieco inaczej niż inne związane z nią osoby. Udowodniła to, zakładając koszulkę z dużo mówiącym napisem.

Share
Martyna Wojciechowska tak promuje ramówkę TVN. Tym strojem wiele o sobie powiedziałaŹródło: Facebook / Martyna Wojciechowska
d17dq6t

"Freedom. State of mind" – głosi hasło z czarnego t-shirtu Martyny Wojciechowskiej. Autorka "Kobiety na krańcu świata" kocha wolność, więc te słowa pasują do niej jak ulał. Nie raz podkreślała, że być wolną równa się dla niej być szczęśliwą. Podróżuje, gdzie chce, często ryzykując – jak było to jakiś czas temu, gdy została zatrzymana na granicy Pakistanu i z kolegami trafiła do aresztu.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki

Wolność według dziennikarki jest też pokonywaniem własnych ograniczeń. Kilkakrotnie trafiała na blok operacyjny po różnorakich wypadkach, w tym tych drogowych. Na jej miejscu wielu darowałoby sobie dalekie wycieczki, a ona rusza w trasę – mimo ograniczeń. Wolność zdaniem Wojciechowskiej to również obrona swoich przekonań, dlatego nie dziwi chyba, że zabierała głos w sprawie "czarnego protestu". Córka już bierze z niej przykład, nie rozumiejąc choćby, czemu dziewczynki w innych częściach świata nie chodzą do szkoły. Jej zdaniem, mają do tego takie samo prawo, jak chłopcy.

d17dq6t

Zobacz także: 63 dni chwały. Powstanie Warszawskie

d17dq6t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17dq6t
d17dq6t