Trwa ładowanie...
d44gxaz

Mateusz Dopieralski, czyli Vito Bambino, został ojcem. "Nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy"

Wokalista zespołu Bitamina został ojcem. Wiadomością podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie. Napisał, że mimo trudnych czasów, nigdy nie czuł się bardziej szczęśliwy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzicielstwo w czasie koronawirusa. Wokalista Mateusz Dopieralski podzielił się swoimi odczuciami
Rodzicielstwo w czasie koronawirusa. Wokalista Mateusz Dopieralski podzielił się swoimi odczuciami (Instagram)
d44gxaz

Bitamina należy do jednych z najbardziej rozchwytywanych zespołów ostatnich lat w Polsce. Nieodłącznym elementem brzmienia nagrywanych przez nich kawałków jest głos Mateusza Dopieralskiego vel Vito Bambino, głównodowodzącego formacji.

Po serii sukcesów, w tym świetnie przyjętych płytach, wokalista zdecydował się również rozwinąć solową ścieżkę kariery. Teraz podzielił się inna ważną dla siebie wiadomością z fanami: został ojcem. "Wiem, trudne czasy. Nie ma co ukrywać. Ale szczerze? Nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy. Gdyż?" – napisał Vito Bambino i opublikował zdjęcie żony oraz nowo narodzonego dziecka.

d44gxaz

Bitamina. Wokalista Vito został ojcem

Zespół Bitamina został założony przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Pierwszym albumem jakim stworzyli były "Listy Janusza". W 2014 ukazał się cyfrowo album "Plac Zabaw". Zespół nagrał również duet m.in. z Dawidem Podsiadło. W roku 2019 ukazał się piąty album studyjny grupy "Kwiaty i Korzenie".

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44gxaz

Podziel się opinią

Share

d44gxaz

d44gxaz