Trwa ładowanie...

Matka próbowała przemycić narkotyki. Schowała je pod biustonosz

82-letnia kobieta próbowała wnieść narkotyki do więzienia w Łowiczu. Obwiązała je torebkami z mielonym pieprzem i schowała pod biustonosz. Strażnicy nie dalsi się jednak oszukać.

Share
Matka próbowała przemycić narkotyki. Schowała je pod biustonosz
Źródło: Shutterstock.com
d3sfiqd

Do Zakładu Karnego w Łowiczu swojemu synowi narkotyki próbowała wnieść matka. Mężczyzna odbywa tam karę pozbawienia wolności. 82-latka miała przy sobie siedem torebek z nielegalnymi substancjami.

Badanie narkotestem wykazało obecność kannabinoidów, czyli substancji psychoaktywnych uzyskiwanych z konopi indyjskich. Obecne są one m.in. w haszyszu.

d3sfiqd

Na stronie radia RMF FM przeczytamy, że kobieta poruszała się o kulach. Rzecznik przyznał, że emerytka wykazała się sprytem: "Nie dość, że narkotyki ukryła pod biustonoszem, to dodatkowo obwiązała je torebkami z mielonym pieprzem, aby zmylić czujność psa specjalnie szkolonego do ich wykrywania".

Funkcjonariusze, którzy pełnili służbę przy wejściu, wytypowali kobietę do kontroli osobistej. 82-latka została zatrzymana. Za posiadanie środków odrzucających grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Dyrektor Zakładu Karnego powiedział, że to nie pierwsza tego typu sytuacja. W ostatnich tygodniach funkcjonariusze Służby Więziennej z Łowicza przyłapali kilka osób, które próbowały wnieść niedozwolone środki na teren więzienia. Okazało się, że wśród nich był również mąż zatrzymanej kobiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Nielegalne substancje ukryte w kartach do gry

Źródło: RMF 24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3sfiqd

Podziel się opinią

Share
d3sfiqd
d3sfiqd