Trwa ładowanie...
d3gzku5

Matylda Damięcka komentuje podwyżki dla posłów. Z tą grafiką może utożsamić się wiele osób

Posłowie prawie wszystkich ugrupowań poparli pomysł zwiększenie wynagrodzeń dla nich samych. Matylda Damięcka w jednym zdaniu podsumowała nastroje, które towarzyszą teraz znacznej części Polaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matylda Damięcka
Matylda Damięcka (ONS)
d3gzku5

Sejm w ekspresowym tempie przegłosował projekt zakładający podwyżki dla posłów, ministrów, prezydenta i samorządowców oraz wprowadzenie pensji dla pierwszej damy.

Matylda Damięcka o podwyżkach dla posłów

Pomysł poparła zarówno partia rządząca jak i prawie cała opozycja. Wiadomość wywołała powszechne oburzenie wśród Polaków, którzy teraz twierdzą, że wszystkim politykom zależy przede wszystkim na pieniądzach.

d3gzku5

Oliwy do ognia dodaje fakt, że podwyżki wejdą w życie w czasie, gdy gospodarka kraju przechodzi przez trudny okres, a wielu Polaków dopadł kryzys finansowy spowodowany skutkami pandemii i lockdownu.

Matylda Damięcka zabrała głos w tej sprawie. "Uff... na szczęście od marca nie mam pracy, więc to nie z moich podatków" - napisała. W komentarzach nie brakuje osób, które w pełni utożsamiają się z powyższym zdaniem. "Jest mi niedobrze jak czytam co w pierwszej kolejność robi rząd w czasach kiedy społeczeństwu tak trudno" - napisała jedna z nich.

d3gzku5

Smacznego na dzień dobry Odc. 5: Owsianka w słoiku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gzku5

Podziel się opinią

Share
d3gzku5
d3gzku5