GwiazdyMatylda Damięcka żegna Piotra Machalicę piękną grafiką. "Byłeś taki fajny"

Matylda Damięcka żegna Piotra Machalicę piękną grafiką. "Byłeś taki fajny"

Matylda Damięcka
Matylda Damięcka
Źródło zdjęć: © East News
Aneta Malinowska
14.12.2020 17:12, aktualizacja: 02.03.2022 20:53

Matylda Damięcka na swoim Instagramie opublikowała grafikę z wizerunkiem Piotra Machalicy. Aktor zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek. Miał 65 lat.

W poniedziałek rano Krystyna Janda, poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że Piotr Machalica nie żyje. Aktor wczoraj w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie został podłączony do respiratora i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Jego przyjaciele oraz bliscy licznie żegnają go w mediach społecznościowych. Do tego grona dołączyła również Matylda Damięcka, która zdecydowała się na wyjątkowy gest.

Piotr Machalica nie żyje. Matylda Damięcka żegna go piękną grafiką

Matylda Damięcka udostępniła na Instagramie wzruszające pożegnanie. Stworzyła grafikę z wizerunkiem uśmiechniętego Piotra Machalicy. Opatrzyła ją krótkim wspomnieniem.

- Byłeś tak fajny...

Internauci licznie komentują rysunek wykonany przez Damięcką. Docenili ten piękny gest Matyldy, jednak wszystkim ciężko pogodzić się z tą stratą.

"Twoje rysunki są takie piękne, a tak bardzo ich nie lubię".

"Tego nie mogę polubić... Choć rysunek piękny... to serce pęka."

"Rewelacyjny aktor" – piszą pod postem Matyldy.

Życie prywatne Piotra Machalicy

Piotr Machalica starał się zachować prywatne życie z dala od blasku fleszy. Nie afiszował się i nie udzielał zbyt wielu wywiadów. Wszyscy jednak wiemy, że na przestrzeni lat tworzył burzliwe związki z kobietami. Dopiero pod koniec życia udało mu się odnaleźć wielką miłość. Ostatni ślub Piotra Machalicy odbył się 3 miesiące temu, w tajemnicy przed całym światem, w Częstochowie. Para pilnowała, aby informacje o tym wydarzeniu nie przedostały się do mediów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także