Maxima od marki AVON – kobieca siła zamknięta w luksusowym flakonie

Maxima od marki AVON – kobieca siła zamknięta w luksusowym flakonie

4 września 2019

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kobiece, charakterystyczne, nietuzinkowe. Najnowsze prefumy marki AVON mogą stać się twoją najlepszą wizytówką. Bo czy może być coś lepszego niż zapach, który zostawia po sobie ślad?

Maxima, czyli kobieca moc

Maxima marki AVON to perfumy, w których można się zakochać. Znajdziesz w nich szlachetne nuty kwiatu Immortelle, soczystej nektarynki i jaśminu wielkolistnego. Ten niezwykle ciepły, zmysłowy, aksamitny zapach potrafi sprostać nawet najbardziej wyszukanym zmysłom.

To kompozycja stworzona przez najlepszych perfumiarzy. Połączenie niezwykle rzadkich składników inspirowane mocą bogów potrafi rozpalić zmysły i wskrzesić ukrytą w kobiecym wnętrzu naturalną siłę.

Kwiat nieśmiertelnika to symbol wiecznej młodości. Obietnica naturalnego piękna i nieskrępowanej niczym radości. Ma słodki, lekko miodowy zapach, który zarazem jest niezwykle mocny, dominujący i oryginalny. Nektarynka pozytywnie wpływa na nasz nastrój i samopoczucie. To zapach, który dodaje energii i pewności siebie. Z kolei jaśmin zapewnia wewnętrzną równowagę i przejrzysty umysł.

Obraz
Obraz;

Czy można chcieć czegoś więcej? Oczywiście! Niezwykłej historii. A właśnie taka stoi za marką AVON.

AVON – marka wpierająca kobiety od ponad 100 lat

Był rok 1886, światem rządzili mężczyźni. I oto obwoźny sprzedawca książek – David McConell zakłada firmę, a pierwszą zatrudnioną w niej osobą jest właśnie kobieta. P.F.E. Albee była pierwszą w historii konsultantką marki AVON (wówczas jeszcze California Perfume Company). Firma nie tylko od samego początku zaopatrywała kobiety w najwyższej jakości produkty, ale też umożliwiała uzyskać coś, co było dla nich w tamtych czasach niemalże niemożliwe – samodzielność finansową. Warto zaznaczyć, że było to jeszcze na długo przed uzyskaniem przez kobiety praw wyborczych.

Ale David McConell był nie tylko niezwykle przedsiębiorczy, ale i hojny. Do każdej sprzedanej książki dodawał buteleczkę perfum. Niewątpliwie była to zachęta do kupowania kolejnych egzemplarzy, a on sam budował w ten sposób grono oddanych i lojalnych klientek. Wkrótce to nie książki stały się głównym przedmiotem transakcji, ale właśnie perfumy!

Pierwszymi perfumami sprzedawanymi przez California Perfume Company były perfumy ''Little Dot''. Zostały stworzone z pięciu nut zapachowych. Kobiety mogły rozkoszować się zapachem konwalii, fiołka, heliotropa, białej róży i hiacyntu. Dziś te perfumy stanowią prawdziwy okaz kolekcjonerski poszukiwany przez kobiety na całym świecie.

Siła jest kobietą!

Avon dał kobietom siłę do przełamywania stereotypów. Pozwolił im na zyskanie pewności siebie i wiary w to, że mogą zmieniać świat. Wyrwał je z sztywnych ram – biurowych i domowych prac, otworzył na świat i dał nowe możliwości. Był pionierem kariery dla kobiet w ówczesnych czasach.

{"width":600,"height":350,"photo":{"id":"1218265164--1873063581","url":"https://d.wpimg.pl/1218265164--1873063581/iStock-578554320.jpg","title":"","author":"","source":"iStock","width":"1254","height":"836"}}

Do dziś AVON łączy kobiety na całym świecie. Angażuje się w społecznie ważne kampanie, daje wsparcie kobietom cierpiącym na choroby nowotworowe, pomaga ofiarom przemocy domowej. Pokazuje, że można być piękną i zmysłową bez względu na wiek, kolor skóry czy figurę. To dlatego ma miliony oddanych, odważnych klientek, które stanowią najlepszą wizytówkę marki.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Komentarze (20)