Trwa ładowanie...
d4havob

Meghan Markle ma zły wpływ na księcia Harry'ego. Złamał przez nią królewski protokół

Książę Harry złamał królewski protokół. Wziął przykład ze swojej żony Meghan Markle i zrobił coś, czego Brytyjczycy długo mu nie zapomną. Choć wydaje się błahostką, to poważne naruszenie zasad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry i Meghan Markle zmieniają bieg historii. Złamali zakaz brytyjskiego dworu
Książę Harry i Meghan Markle zmieniają bieg historii. Złamali zakaz brytyjskiego dworu (ONS.pl)
d4havob

Meghan Markle i książę Harry - złamanie protokołu

Podczas 5. edycji Invictus Games, czyli zawodów sportowych dla niepełnosprawnych weteranów wojennych, książę Harry złamał królewski protokół. Pojawiając się na wydarzeniu, sam zamknął za sobą drzwi do auta, którym przyjechał. Chociaż wydaje się to zupełnie normalne, rodzina królewska jest zobowiązana do tego, żeby robił to za nich szofer. Dlaczego - nie wiadomo. Tak wynika z protokołu.

Brytyjczycy szybko dopatrzyli się w tym zachowaniu złego wpływu Meghan Markle, która również samodzielnie zamykała za sobą drzwi podczas wizyty jej matki w Londynie. Zdaniem mieszkańców Wielkiej Brytanii, książę był wierny tradycji, zanim poznał Meghan, a pod jej wpływem przestał szanować panujące w rodzinie królewskiej zasady.

d4havob

Chociaż księciu Williamowi i księżnej Kate również zdarza się łamać protokół, rzadko są pod takim ostrzałem krytyków jak Meghan i Harry. Ostatnio głośno było o nagonce na książęcą parę, która na wakacje poleciała prywatnym odrzutowcem. Zarzucano im wtedy hipokryzję, bo chociaż oboje walczą o ekologię, prywatny jet do najbardziej przyjaznych środowisku środków transportu nie należy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wzruszające zdjęcie bliźniaków

d4havob

Podziel się opinią

Share

d4havob

d4havob