GwiazdyMeghan Markle szefową wrześniowego Vogue'a. Nie chciała być na okładce

Meghan Markle szefową wrześniowego Vogue'a. Nie chciała być na okładce

Meghan Markle szefową wrześniowego Vogue'a. Nie chciała być na okładce

29.07.2019 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle jest szefową wrześniowego wydania magazynu Vogue. "Od początku braliśmy pod uwagę jej wystąpienie na okładce. Meghan uznała jednak, że byłoby to samochwalcze. Chciała skupić się na kobietach, które sama podziwia" – powiedział Edward Enninful, wydawca prowadzący brytyjskiego Vogue'a.

Meghan Markle w brytyjskim Vogue

Meghan Markle została gościnnym wydawcą wrześniowego wydania British Vogue. Jej okładka zawiera sylwetki 15 kobiet, które podziwia. To głównie gwiazdy, polityczki i aktywistki znane z propagowania różnorodność, praw osób LGBTQ czy działań związanych ze zmianą klimatu. Wśród wybranych przez księżną osób znalazły się m.in. Jane Fonda i Greta Thunberg. Nieoficjalnie mówi się, że to jedna z najbardziej odważnych okładek w wieloletniej historii magazynu. Na okładce jest również jedno puste lusterko. Wszystko po to, aby czytelnik mógł zobaczyć w nim swoje odbicie w towarzystwie tych inspirujących pań. "Mam nadzieję, że dzięki temu lusterku poczujesz siłę kolektywu. Ten jakże różnorodny kolektyw kobiet będzie dla ciebie grupą wsparcia. Liczę, że czytelnicy poczują się tak natchnieni i zainspirowani tak jak ja" – napisała Meghan Markle.

Meghan Markle rozmawia z księciem Harrym

Początkowo na okładce miała pojawić się sama Meghan Markle. Był to pomysł redaktora naczelnego numeru. Nie spodobał się jednak księżnej, która uznała, że będzie to zbyt chełpliwe. "Od początku braliśmy pod uwagę jej wystąpienie na okładce. Meghan uznała jednak, że byłoby to samochwalcze. Chciała skupić się na kobietach, które sama podziwia" – powiedział Edward Enninful, wydawca prowadzący brytyjskiego Vogue'a. Meghan Markle przeprowadziła również trzy wywiady – z Michelle Obamą, ze światowej sławy etologiem dr Jane Goodal, a także z księciem Harrym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)