ycipk-2y5wud

Meghan Markle zaczepiona. Padło pytanie o Archiego

Meghan Markle i książę Harry podróżują właśnie po południowej Afryce. Jeden z fanów książęcej pary zadał proste pytanie: Gdzie jest Archie?". Odpowiedź jest prosta, ale dosadna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle zostało zadane pytanie
Meghan Markle zostało zadane pytanie (Getty Images)
ycipk-2y5wud

Meghan Markle i książę Harry mają wiele fanów na całym świecie. Każdy z nich był zapewne bardzo podekscytowany faktem, że prawie pięciomiesięczny Archie wyruszył w swoją pierwszą królewską podróż. Niestety nie każdemu dane jest zoabaczyć, chociażby z daleka, małego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

"Gdzie jest Archie?"

ycipk-2y5wud

Podczas wizyty w District Six Museum 81-letnia Somaya Ebrahim, była mieszkanka District Street, objęła z czułością księżną Meghan i zadała jej bardzo proste pytanie: "Gdzie jest Archie?". Odpowiedź była równie prosta: "Śpi". Kiedy kolejne osoby pytały o to, dlaczego niemowlaka nie ma z rodzicami, Harry przyznał, że długi lot bardzo zmęczył chłopca. "Nie jest zrzędliwy, po prostu jest wyczerpany" – powiedział książę.

Źródło magazynu "People" mówi, że Meghan i Harry bardzo chcieliby pokazać Archiego podczas królewskiej podróży po Afryce, ale włączenie go do programu jest bardzo problematyczne, ponieważ dziecko jest jeszcze bardzo małe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2y5wud

Zobacz także: "Na okresie jest tabu kulturowe". Kaya Szulczewska walczy z tym w kontrowersyjny sposób:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y5wud

ycipk-2y5wud
ycipk-2y5wud