Trwa ładowanie...
d1hyd7d

Meghan Markle zaliczyła wpadkę. Internauci nie mieli dla niej litości

Meghan Markle i książę Harry mają swoje oficjalnie konto na Instagramie, na którym są bardzo aktywni. Internauci wytknęli księżnej literówkę w pisowni we wpisie na ich profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle na jednym z wydarzeń
Meghan Markle na jednym z wydarzeń (Getty Images)
d1hyd7d

"Za każdym razem, kiedy jedna z kobiet staje w swojej obronie, nie zdaje sobie sprawy, że robi to także w imieniu wszystkich kobiet – tak brzmią słowa afroamerykańskiej poetki Mai Angelou, którą zacytowała niedawno Meghan Markle w swoim przemówieniu podczas wizyty w Kapsztadzie. Meghan Markle i książę Harry spotkali się tam z inicjatorami akcji The Mbokodo Club Project. W ramach projektu organizowane są warsztaty na temat równouprawnienia kobiet i lekcje samoobrony dla dziewczyn.

Meghan Markle - Insatgram

Teraz na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie znalazła się infografika z cytatem, którego użyła Meghan. Internauci jednak zauważyli błąd, który wkradł się do wpisu. Zamiast "a woman" (ang. kobieta) znalazło się tam słowo "a women" (ang. kobiety). Padło wiele słów krytyki w stronę Meghan Marle. "Z twoim wykształceniem można by się spodziewać , że znasz różnicę pomiędzy 'woman' i 'women' " – czytamy w jednym z komentarzy. "Źle przepisałaś słowa Mai Angelou! Kto sprawdza twoje posty? Donald Trump?" – dodał ktoś inny.

d1hyd7d

Na temat pisowni zrodziła się spora dyskusja, nie wszyscy wypowiadali się w krytyczny sposób "Nie wierzę, że to literówka! Chyba że została użyta specjalnie dla wzmocnienia efektu" - czytamy w jednym z komentarzy.

Zobacz także: Paulina Młynarska o dzieciństwie. "Wszystko w życiu jest po coś"

d1hyd7d

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d1hyd7d

d1hyd7d
d1hyd7d