Trwa ładowanie...

Meghan Markle żałuje przerwania kariery aktorskiej. Jest coś, co ją wyróżniało w rodzinie królewskiej

Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym porzuciła karierę aktorską. Okazuje się jednak, że z perspektywy czasu księżna bardzo żałuje swojej decyzji. Tak twierdzi królewska ekspertka.

Share
Meghan Markle żałuje przerwania kariery aktorskiej. Jest coś, co ją wyróżniało w rodzinie królewskiej
Źródło: Getty Images
d418hit

Meghan Markle, która zasłynęła z roli w serialu "W garniturach", postanowiła zrezygnować ze swojej pracy i pasji zarazem, aby wieść życie na królewskim dworze. Królewska biografka Sally Badell Smith zdradziła, że była aktorka bardzo żałuje swojej decyzji.

Meghan Markle szczerze żałuje przerwania kariery aktorskiej

Obowiązki księżnej miały być dla Meghan nieporównywalne z obowiązkami aktorki. Ekspertka specjalizująca się w historii brytyjskiej rodziny królewskiej w rozmowie z "Vanity Fair" przyznała, że osoby wchodzące do rodziny mogą liczyć na niezliczone korzyści w zamian za pełnienie wyznaczonych funkcji. Niestety, funkcje te są bardzo odpowiedzialne. Należy skupić się na działalności charytatywnej i zrezygnować z wielu rzeczy, które mogły mieć dla nas fundamentalne znaczenie w życiu codziennym.

Zdaniem Bedell Smith, autorki biografii księcia Karola i księżnej Diany, Meghan była niezwykłą kobietą w porównaniu z innymi żonami książąt. Wstąpiła do rodziny jako osoba, która odniosła sukces zawodowy.

d418hit

"Wygląda na to, że naprawdę żałuje, że musiała to rzucić, a jej obowiązki jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej nie były tym, do czego przywykła Meghan" – dodała Bedell Smith.

Przypominamy, że jeszcze w 2017 roku Meghan Markle opisywała przerwanie kariery jako nowy etap. Była dumna ze swojej roli w serialu "W garniturach", ale z entuzjazmem podchodziła do swoich zadań na dworze królewskim. Być może teraz, po wystąpieniu z rodziny królewskiej i porzuceniu obowiązków, będzie mogła no nowo skupić się na karierze.

Zobacz także: Skuteczny sposób na oszczędzanie. Dominika Nawrocka podpowiada kobietom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d418hit

Podziel się opinią

Share
d418hit
d418hit