Trwa ładowanie...
doo3fvm

Meghan Markle zawsze ma w walizce czarną kreację. Wiadomo dlaczego

Meghan Markle zawsze ma w walizce czarną kreację. Okazuje się, że jest to obowiązkowy element bagażu każdego członka rodziny królewskiej. Zazwyczaj pozostaje nieużywany.
Share
Meghan Markle pojechała z księciem Harrym w oficjalną podróż do Afryki
Meghan Markle pojechała z księciem Harrym w oficjalną podróż do AfrykiŹródło: ONS.pl
doo3fvm

Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle i książę Harry są w trakcie 10-dniowej podroży po Afryce. To ich pierwszy tak długi wyjazd z małym Archim. Podczas podróży para odwiedzi kilka afrykańskich państw oraz spotka się z mieszkańcami i władzami. Na pierwszych oficjalnych zdjęciach Meghan Markle zachwyca. Widać, że księżna zabrała ze sobą przemyślane kreacje. Okazuje się jednak, że Meghan spakować musiała coś jeszcze. Mowa o czarnej kreacji. To obowiązkowy element bagażu każdego członka rodziny królewskiej.

doo3fvm

Bagaż Meghan Markle

Czarny strój zazwyczaj pozostaje nieużywany. Zabierany jest na wszelki wypadek, gdyby w trakcie podróży zmarł któryś z członków rodziny królewskiej. Jego krewni będą mogli w ten sposób pokazać żal po zmarłym i pokazać się publicznie w żałobnych kreacjach. Spakowanie w podróż czarnego stroju pozwala uniknąć wpadki.

Śmierć Jerzego VI

W 1952 roku zmarł król Jerzy VI – ojciec Elżbiety II. Jego najbliżsi byli wówczas w podróży w Kenii. Po wylądowaniu w Wielkiej Brytanii członkowie rodziny królewskiej zmuszeni byli czekać w samolocie, aż przyniesiony zostanie czarny strój. Księżniczka Elżbieta nie miała wówczas przy sobie takiej kreacji. Przed zejściem ze schodów musiała się przebrać.

doo3fvm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

doo3fvm

Podziel się opinią

Share
doo3fvm
doo3fvm