Qaqwqwrqw

Meghan pójdzie w ślady Kate. Królewski komentator nie ma wątpliwości

Odkąd Meghan Markle urodziła, sympatycy rodziny królewskiej zastanawiają się, czy podąży śladami księżnej Kate, mamy trojga dzieci. Królewski komentator jest przekonany, że Meghan będzie czerpać z doświadczenia szwagierki. Przynajmniej w kwestii kolejnego publicznego wystąpienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan będzie się wzorować na Kate? Ekspert królewski nie ma wątpliwości
Księżna Meghan będzie się wzorować na Kate? Ekspert królewski nie ma wątpliwości (Getty Images)
Qaqwqwrqw

Kiedy Meghan pojawi się publicznie?

Komentator królewski Richard Fitzwilliams nie ma wątpliwości, że Meghan pokaże się publicznie 8 czerwca, podczas uroczystych obchodów urodzin królowej Elżbiety na terenie Buckingham Palace. Tym samym podąży ścieżką wyznaczoną w zeszłym roku przez księżną Kate.

Księżna Cambridge urodziła Louisa 23 kwietnia. 19 maja pojawiła się na ślubie Meghan i Harry’ego, około 4 tygodnie po porodzie. Meghan urodziła Archiego 6 maja, co oznacza, że jej pierwsze publiczne wyjście od czasu porodu – po 4 tygodniach, tak jak w przypadku Kate – wypadałoby właśnie w czasie uroczystości Trooping of the Colour, urodzin królowej.

Meghan kopiuje Kate

– Jeśli spojrzy się na oś czasu między porodem Kate a ślubem Meghan i Harry’ego, obecność księżnej Sussex podczas urodzin królowej wydaje się niemal oczywista – tłumaczy Fitzwilliams w rozmowie z "The Sun". – Wiem, że nie mogłaby nie pokazać się na pałacowym balkonie u boku Harry’ego i pozostałych członków rodziny królewskiej – dodaje komentator.

Qaqwqwrqw

Zobacz także: Otulaj, ale nie krępuj! W czym kłaść spać noworodka

To o tyle ciekawe, że do tej pory mówiło się, że Meghan będzie wychowywać Archiego zupełnie inaczej, niż Kate wychowuje George’a, Charlotte i Louisa – chociażby dlatego, że mały Archie, w przeciwieństwie do kuzynostwa, nie ma tytułu księcia.

Pojawia się również temat konfliktu między Kate a Meghan. Jeśli plotki są prawdziwe i księżna Sussex rzeczywiście nie pała do szwagierki sympatią, czy będzie chciała iść wyznaczoną przez nią ścieżką? Do tej pory złamała już wiele królewskich zasad. Być może zrobi to po raz kolejny.

Źródło: "Daily Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw