GwiazdyMeghan miała doprowadzić Kate do łez. Poszło o Archiego

Meghan miała doprowadzić Kate do łez. Poszło o Archiego

Meghan miała doprowadzić Kate do łez. Poszło o Archiego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.05.2019 08:19

Narodzinami małego Archiego, syna Meghan i Harry’ego, żył cały świat. Nie wszyscy jednak zwariowali na jego punkcie – William i Kate poznali bratanka tydzień po jego narodzinach. Podobno nie było to zbyt miłe spotkanie.

Kate miała płakać przez Meghan

O konflikcie Meghan i Kate krążą już legendy. Choć nie wiadomo, czy księżne rzeczywiście nie darzą się sympatią, brytyjskie i amerykańskie media doszukują się kolejnych dowodów narastającego konfliktu, który miał również poróżnić niegdyś bliskich sobie braci – Harry’ego i Williama.

Jak donosi magazyn "In Touch", pierwsze spotkanie księstwa Cambridge z długo wyczekiwanym Baby Sussex nie przebiegło pomyślnie. Meghan miała – jeśli wierzyć plotkom już po raz kolejny – doprowadzić Kate do łez.

Spotkanie z Archiem nie przebiegło pomyślnie

Podczas spotkania z Archiem księżna Camrbidge chciała wziąć na ręce małego Archiego. Meghan miała nie wyrazić na to zgody, co uraziło szwagierkę i doprowadziło do płaczu. Harry musiał przepraszać za żonę i jej "skandaliczne" zachowanie.

Rzecznicy brytyjskiej rodziny królewskiej nie odnieśli się jeszcze do sprawy. W przeszłości zdarzało się, że dementowali podobne "rewelacje", by nie psuć wizerunku.

Źródło: "In Touch"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl