ycipk-1qo9s4

Melania Trump na G7. W otoczeniu Małgorzaty Tusk, Brigitte Macron i Cecilii Morel

Melania Trump pojawiła się na szczycie G7 we Francji, towarzysząc mężowi. Ale wolny czas spędza u boku innych żon polityków, m.in. Brigitte Macron i Małgorzaty Tusk. Panie, jak widać, świetnie się bawią w swoim towarzystwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melania Trump i inne pierwsze damy - szczyt G7
Melania Trump i inne pierwsze damy - szczyt G7 (East News)
ycipk-1qo9s4

Melania Trump – G7

Melania Trump zwiedziła francuską wioskę Espelette z Brigitte Macron, Małgorzatą Tusk, Akie Abe (żona premiera Japonii – przyp. Red.), Cecilią Morel (pierwszą damą Chile – przyp. red.) i Jenny Morrison (żona premiera Australii – przyp. red.). Partnerkom najważniejszych polityków świata towarzyszyła oczywiście horda fotoreporterów. Dzięki temu można prześledzić ich każdy ruch – wizytę w piekarni czy w kościele.

Jedno z ujęć z tego dnia przedstawia Trump, Macron, Tusk i pozostałe pierwsze damy ustawiające się do pamiątkowej fotki. Żona Donalda Trumpa, mimo że jako jedyna miała płaskie buty, okazała się najwyższą z partnerek polityków. Niefortunnie na zdjęciu panie zostały uchwycone według wzrostu.

ycipk-1qo9s4

O tym, w jak zażyłych relacjach są żony czołowych przedstawicieli świata polityki może świadczyć wylewność podczas powitania Melanii z Brigitte Macron. Na pewno Trump przyciąga wzrok – tym razem nie strojem. Na przechadzkę po wiosce wybrała długą, białą suknię. Przypomnijmy, że Melania Trump we Francji pojawiła w żółtej kreacji z nadrukiem, wzbudzając konsternację internautów.

East News
Podziel się

Zobacz także:

ycipk-1qo9s4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qo9s4

ycipk-1qo9s4
ycipk-1qo9s4