Mężczyźni o tych imionach nie są wierni. Wskazano trzy

Mężczyźni o tych imionach mogą nie być wierni
Mężczyźni o tych imionach mogą nie być wierni
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | clown business

27.01.2023 13:37, aktual.: 27.01.2023 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy wierzę, że imię może wpływać na charakter osoby, która je nosi. Podobno więc mężczyźni o konkretnych imionach mają większą tendencję do zdrad niż inni. Sprawdź, które męskie imiona nie są synonimem wierności.

Choć zdecydowana większość osób uważa tego typu opisy po prostu za dobrą zabawę lub ciekawostkę, są osoby, które wierzą w to, że noszone przez kogoś imię może powiedzieć wiele o jego osobowości.

Podobno niektóre imiona mogą wskazywać na to, że noszący je mężczyzna może być zdecydowanie bardziej skłonny do zdrady, niż inny. Na szczęście lista nie jest długa i znalazły się na niej jedynie trzy imiona. Oczywiście zalecamy, by potraktować te sugestie z przymrużeniem oka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech

To typ intelektualisty. Często bywa też zamknięty w sobie, nieufny, a w związku zaborczy i zazdrosny, choć to on miewa zwykle więcej za uszami. Jego niedostępność powoduje, że wiele kobiet się nim interesuje, mając nadzieję, że pomoże mu się otworzyć na świat.

Niestety, to też często mężczyzna, który uważa, że jest albo lepszy od innych, albo wręcz przeciwnie - zawsze ma najgorzej. Jeśli więc jego partnerka zaczyna osiągać więcej od niego lub przeciwnie - stanie się w jej życiu coś tak tragicznego, że kreowane przez Wojciecha dramaty nie będą na pierwszym miejscu - szybko pakuje manatki i szuka kolejnej osoby, przy której będzie "naj".

Jakub

Mężczyźni noszący to imię są niezwykle przebojowi i ruchliwi. Ich pozytywne nastawienie i wrodzony urok powoduje, że kobiece serca miękną błyskawicznie. Niestety, mimo dość pogodnego usposobienia, osoby o tym imieniu bywają egoistyczne, co ułatwia im wewnętrzne usprawiedliwianie np. niewierności.

Często nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, dlatego stały związek może być dla nich trudny. Zanim więc zdecydują się na ustatkowanie, zwykle miewają wiele przelotnych romansów, choć w przypadku Jakuba nawet obrączka nie daje pełnej gwarancji, że nie będzie szukał nowych wrażeń.

Sebastian

To często mężczyzna, który łatwo podbija kobiece serca. Gdy zaczyna się starać jest miły, pomysłowy i spontaniczny, a jego wybranka czuje się najpiękniejszą na świecie szczęściarą. Co więcej, utwierdza ją w tym otoczenie, które mężczyzna o tym imieniu potrafi szybko owinąć sobie wokół palca.

Niestety z tym imieniem często łączy się nie tylko egoizm, ale i umiejętność manipulacji. Mając pewną partnerkę w domu, sam chętnie rozgląda się za innymi, przy których znów będzie mógł poczuć przysłowiowe "motyle w brzuchu". Potrafi długo prowadzić podwójne życie, a będąc przyłapanym i tak zrzucić winę za zdradę na partnerkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także