Trwa ładowanie...

Miała dwóch mężów, a mimo to nigdy nie uprawiała seksu

Maria-Louise Warne był dwukrotnie mężatką, ale dziewictwo straciła dopiero w wieku 51 lat. Wtedy zaczęła nadrabiać braki w seksie z nawiązką - donosi dailymail.com.

Share
Miała dwóch mężów, a mimo to nigdy nie uprawiała seksu
Źródło: dailymail.co.uk
d2jslzp

Maria-Louise Warne był dwukrotnie mężatką, ale dziewictwo straciła dopiero w wieku 51 lat. Wtedy zaczęła nadrabiać braki w seksie z nawiązką - donosi dailymail.co.uk.

Kobieta sama ujawniła mediom szczegóły ze swojego życia. Pierwszy mąż John był od niej starszy o 12 lat, a poznała go mając 18 lat. Małżeństwo nigdy nie zostało skonsumowane. John, który był zagorzałym katolikiem uznawał, że seks służy tylko do prokreacji. Stwierdził, że nie jest gotowy do posiadania dzieci, więc nie spaliśmy ze sobą - wyjaśnia Angielka. Rozstali się w 1987 roku.

d2jslzp

Kilkanaście lat później Maria-Louise wyszła za mąż za 22-lata starszego od niej Carola. Była z nim 26 lat i również nigdy nie uprawiała seksu. Na początku, przed ślubem, nie chciał tego Carol, który był jeszcze wtedy z pierwszą żoną. – Desperacko chciałam seksu, ale rozumiałam go. Nie chciał zdradzać żony, chciał najpierw wziąć rozwód – mówi kobieta. Z kolei po ślubie Maria-Louise straciła ochotę na seks...

Kiedy Carol trafił z udarem mózgu do szpitala, Maria-Louise Warne poznała tam dr Tima Rochdi. Po dwóch miesiącach znajomości 51-latka oznajmia zdumionemu partnerowi, że jest dziewicą. Warne mówi, że szybko nadrabia stracony czas. - Od tej pory uprawiam seks non stop – mówi kobieta.

na podstawie dailymail.co.uk/(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

d2jslzp

Podziel się opinią

Share
d2jslzp
d2jslzp