Miała żyć w celibacie. Niedoszła zakonnica mówi o życiu intymnym

Katie Enright zrzuciła habit
Katie Enright zrzuciła habit
Źródło zdjęć: © Instagram | _katie_enright_

09.10.2023 11:05, aktual.: 09.10.2023 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katie Enright mieszka w Los Angeles. Przez lata myślała, że jej powołaniem jest wstąpienie do zakonu. W ostatnich chwili zrezygnowała z planów, aby zająć się czymś zupełnie innym. Dziś pomaga kobietom, które mają... problemy łóżkowe.

Katie Enright wcześniej mieszkała w Chicago. Obecnie jednak przebywa w Los Angeles, gdzie prowadzi własną firmę, która zajmuje się rozprowadzaniem lubrykantów, które mają pomóc kobietom osiągnąć orgazm. Biorąc pod uwagę, że wcześniej była zakonnicą, wybór ścieżki kariery jest zaskakujący. Co skłoniło ją do takiego życiowego zwrotu?

Miała zostać zakonnicą. Twierdzi, że myśl o zmianie powołania pojawiła się w trakcie modlitwy

Katie była pewna, że zostanie zakonnicą i resztę swojego życia spędzi w celibacie. Kobieta wyjechała na studia do Irlandii.

"Jako chrześcijanka byłam bardzo skupiona na wykonywaniu dzieła Bożego i utrzymywaniu relacji z Bogiem" - wyznała w rozmowie z "Daily Star".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Podczas odmawiania jednej z modlitw kobieta powiedziała, że chciałaby w przyszłości zostać mamą i żoną. Zwróciła się do samego Boga, a ten miał jej odpowiedzieć, aby porzuciła myśli o zostaniu zakonnicą i podążała za swoim wewnętrznym głosem.

Po powrocie do Stanów Zjednoczonych wiedziała, że nie wstąpi do zakonu. Zdała sobie przy tym sprawę, jak bardzo kuleje edukacja seksualna. Była dorosłą osobą, a w tym temacie wiedziała niewiele. Z tego względu postanowiła powiązać swoją przyszłą karierę z tym, aby pomagać kobietom lepiej rozumieć tę część życia.

"Zaczęłam chodzić na zajęcia i stałam się trochę seksualną ekspertką. Dziewczyny przychodziły do ​​mnie, prosząc o rady w różnych sprawach, co jest dość zabawne, biorąc pod uwagę, kim chciałam wcześniej zostać" - tłumaczyła Katie.

Enright zamierza rozwijać swoją działalność. Podkreśla, że seks wciąż jest tematem tabu, a mnóstwo ludzi w ogóle nie potrafi na ten temat rozmawiać.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także