Blisko ludziMichał Włodarczyk pojawił się w "Rodzinie zastępczej" 14 lat temu. Jak dziś wygląda?

Michał Włodarczyk pojawił się w "Rodzinie zastępczej" 14 lat temu. Jak dziś wygląda?

Michał Włodarczyk zdobył sympatię widzów w "Rodzinie zastępczej"
Michał Włodarczyk zdobył sympatię widzów w "Rodzinie zastępczej"
Źródło zdjęć: © East News | Fotek/REPORTER

03.11.2021 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawdziwi fani tego serialu na pewno pamiętają Wojtusia, o którym po raz pierwszy dowiedzieliśmy się z odcinków wyemitowanych w 2007 roku. Od zakończenia "Rodziny zastępczej" minęło12 lat, a odtwórca wspomnianej dziecięcej postaci jest już dorosłym mężczyzną.

Michał Włodarczyk zaczął grać w "Rodzinie zastępczej" mając 12 lat. Postać Wojtka, który trafił do rodziny Kwiatkowskich, od razu skradła serca widzów. Później Włodarczyk wystąpił jeszcze w wielu innych produkcjach, które nie przyniosły mu tak dużego rozgłosu. Jak potoczyła się jego kariera zawodowa?

Michał Włodarczyk po "Rodzinie zastępczej" pojawił się w kilku uznanych produkcjach

- Gdy znalazłem się po raz pierwszy przed kamerą, miałem tremę. Teraz jest spoko. Szybko uczę się tekstów i sprawia mi to przyjemność - tak wspominał swoje początki Włodarczyk w rozmowie z "Tele Tygodniem".

"Pensjonat pod różą", "Londyńczycy", "Plebania", "Na Wspólnej" - to kilka serialowych tytułów, gdzie pojawił się Michał Włodarczyk. Role te przeszły jednak bez echa. W międzyczasie dziecięcy aktor wystąpił w produkcjach filmowych, m.in. "Powidokach" Andrzeja Wajdy oraz "Obywatelu" Jerzego Stuhra. Później jego kariera nabrała większego rozpędu. Włodarczyka mogliśmy na przykład oglądać u Patryka Vegi w obrazie "Bad Boy".

Co ciekawe, wydaje się, że Michał nadal utrzymuje kontakt z częścią aktorów z serialu, który przyniósł mu rozgłos. Ostatnio na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Włodarczyka z serialowym sąsiadem, którego grał Tomasz Dedek.

- Wojtek trochę urósł i stracił włosy. A Pan Tomasz wciąż się dobrze trzyma! Wczoraj była premiera @asymetriafilm, gdzie znowu spotykaliśmy się po 12 latach - napisał młody aktor na Instagramie.

Michał Włodarczyk zajął się sportem i motoryzacją

Okazuje się, że aktorstwo to niejedyne zainteresowanie 26-latka. Młody aktor z powodzeniem bierze udział w zawodach MMA. w 2017 roku zdobył drugie miejsce w Pucharze Polski. Kolejną wielką pasją Włodarczyka jest motoryzacja - pisane przez Michała artykuły pojawiają się w sieci. W wolnych chwilach uważnie śledzi też wyścigi oraz rajdy samochodowe. Warto też wspomnieć o rolach dubbingowych Włodarczyka; swojego głosu udzielił m.in. w 2006 roku w filmie animowanym "Bambi II".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także