Blisko ludziMichalina Robakiewicz pojawiła się na premierze filmu "Ostatni komers". Córka Adrianny Biedrzyńskiej bardzo się zmieniła

Michalina Robakiewicz pojawiła się na premierze filmu "Ostatni komers". Córka Adrianny Biedrzyńskiej bardzo się zmieniła

Michalina Robakiewicz
Michalina Robakiewicz
Źródło zdjęć: © AKPA

18.06.2021 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michalina Robakiewicz poszła w ślady rodziców, Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza i została aktorką. Zadebiutowała w wieku 9 lat, gdy dołączyła do obsady "Klanu". Teraz konsekwentnie pracuje na swój artystyczny dorobek.

Michalina Robakiewicz pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Ostatni komers". Do sukienki, którą wybrała na uroczystość przypięła broszkę z napisem "pride month", czyli miesiąc dumy. Czerwiec jest właśnie miesiącem wsparcia dla społeczności LGBT+.

Michalina Robakiewicz

Córka Adrianny Biedrzyńskiej nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie. Miłość do sztuki ma we krwi, jest córką znanych aktorów, Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza. Jak wspominaliśmy zadebiutowała w "Klanie". Wcieliła się w postać Kamili Chojnickiej, która została stworzona specjalnie dla niej. Grała tę rolę przez 12 lat. Potem znalazła się w ekipie serialu "Na Wspólnej".

W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała jakiś czas temu, że często słyszy porównania swojej osoby do znanej mamy. "Do mamy jestem porównywana bardzo często, do czego mam stosunek ambiwalentny, ponieważ z jednej strony mama jest wspaniałą aktorką i przepiękną kobietą i marzeniem byłoby osiągnąć choć w połowie tyle, co ona, jednak chciałabym, żeby ludzie nie patrzyli na mnie przez pryzmat znanej mamy. Chciałabym i staram się osiągnąć coś sama, a także pracować na własne nazwisko. Poza tym to nie zawsze są pochlebne porównania, często są to jednak docinki w stylu "znana mamusia załatwiła", a to wcale tak nie działa - powiedziała Michalina Robakiewicz.

"Ostatni komers" - film o polskiej młodzieży

18 czerwca wchodzi do kin "Ostatni komers". Film opowiada o ostatnim tygodniu szkoły w gimnazjum w małym polskim miasteczku. Jak podaje filmweb.pl, w oczekiwaniu na imprezę (komers) grupa uczniów spędza czas na miejskim basenie. W ciągu kilku dni zasmakują zauroczeń, odrzucenia i pierwszych zawiedzionych nadziei. Zapis ich doświadczeń jest zwieńczeniem okresu gimnazjalnego i portretem współczesnej młodzieży poszukującej tożsamości, przynależności i więzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także