Trwa ładowanie...

"Między nami 10 lat różnicy, pedofilia". Manuela Gretkowska pokazała zdjęcie z mężem

- Dzisiaj jest nasza najpierwsza rocznica ślubu, między nami 10 lat różnicy, pedofilia? - tym słowami Manuela Gretkowska rozpoczyna swój emocjonalny post na Facebooku. Znana działaczka i założycielka Partii Kobiet w tym wyjątkowym dla niej dniu odnosi się do hejtu, którym Polki zalały Brigitte Macron. Gretkowska zarzuca im hipokryzję i wylicza słabości. Jak można było się spodziewać, w sieci natychmiast zawrzało.

Share
"Między nami 10 lat różnicy, pedofilia". Manuela Gretkowska pokazała zdjęcie z mężem
Źródło: East News, fot: Łukasz Szeląg/Reporter
d24gdtx

Temat wieku Brigitte Macron wciąż wzbudza ogromne emocje. Kobiety nie potrafią pogodzić się z faktem, że prezydent Francji jest w związku małżeńskim z 25 lat starszą od siebie kobietą. Pod artykułami dotyczącymi pary prezydenckiej znajdziemy mnóstwo krytycznych opinii, obok których trudno przejść obojętnie. Pedofilka to jeden z najczęściej pojawiających się epitetów, którymi opisywana jest pierwsza dama.

Gretkowska w końcu nie wytrzymuje i w mocnych słowach obnaża słabe punkty Polek. - Dlaczego Polki przypominają Czarownicę z bajki o „Królewnej Śnieżce”? Patrzącą w lustro i pytającą „Kto jest najpiękniejszy moralnie na świecie?”. Dlaczego swoim córkom, obcym dziewczynom, następnemu pokoleniu dajecie zatrute jabłko oskarżeń i przesądów, by zrujnować im życie? „Aborcja to morderstwo, antykoncepcja zło” - czytamy. Założycielka Partii Kobiet odniosła się też do kobiecej moralności - Czy w swoim samouwielbieniu naprawdę patrzycie codziennie w lustereczko samopotwierdzenia, pytając „Kto jest najsprawiedliwszy na świecie?”.

W swoim wpisie Gretkowska wspomina o największym problemie - alkoholizmie w rodzinie, z którym kobiety od lat nie potrafią się uporać. - Pozwalasz, żeby współuzależnienie od alkoholika rujnowało ci życie i razem z dziećmi toniesz w morzu wódy. To jest morderstwo na duszach własnych dzieci, niewybaczalna zbrodnia przeciw Duchowi Świętemu - czytamy dalej.

d24gdtx

Na koniec Manuela Gretkowska krytycznie odnosi się do wartości, które dyktuje nam Kościół. - Utwardzając się w przedmurzu, betonie chrześcijaństwa odsłaniasz z drugiej strony swoje zadupie Europy. Razem z moralną wyższością wiecznej ofiary historii. Ofiary, czyli głupiego baranka idącego na rzeź nowoczesności, której nie rozumie, nie czuje. To tyle na niedzielę, szczęść Boże rozumowi.

Ten wpis komentują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tym razem wszyscy zgodnie przyznają jej rację. - Mój zięć jest starszy ode mnie, i nie widzę powodu, by w jakikolwiek sposób negować miłość mojego dziecka do swojego faceta. Świetny tekst i "szczęść Boże rozumowi" - pisze jeden z internautów. - Pięknie napisane, oby słowa napisane w Dniu Wolności przyniosły chwile zastanowienia tym, którzy decydują o losach kobiet i tym, którzy głupie osądy wydają - dodaje kolejny. Gretkowska zamknęła usta hejterom. Jej głos zdecydowanie był nam potrzebny!

d24gdtx

Podziel się opinią

Share
d24gdtx
d24gdtx
Strona Główna WP