Blisko ludziMiłość plus size. "Mówią, że mąż jest dla mnie zbyt przystojny"

Miłość plus size. "Mówią, że mąż jest dla mnie zbyt przystojny"

Kate i Matthew nie przejmują się komentarzami.
Kate i Matthew nie przejmują się komentarzami.
Źródło zdjęć: © TikTok
oprac. JKY

15.05.2021 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szczera miłość nie zna żadnych granic, choć dla wielu osób niektóre związki mogą być kontrowersyjne albo po prostu niezrozumiałe. Często też za nieprzyjemnymi komentarzami pod adresem zakochanej pary stoją zazdrośnicy, którzy sami szukają swojej drugiej połówki. Pewna para Kate i Matthew udowadniają, że wygląd nigdy nie ma większego znaczenia.

Młode małżeństwo publikuje treści na TikToku jako @k8andmatthew. Para tryska energią i niezwykłym poczuciem humoru. Od ponad roku publikują w sieci zabawne filmiki, w których pokazują swoją codzienność. Niestety nie wszyscy internauci podzielają entuzjazm pary – szczególnie bolesne komentarze otrzymuje Kate.

Młoda żona odpowiedziała hejterom

Kate nie ma żadnego problemu ze swoim wyglądem. Razem z mężem bardzo często publikują nagrania, na których tańczą, śpiewają albo komentują swoją relację. Kate jest ciałopozytywna i tego w ogóle nie ukrywa – wiele razy już udowodniła, że rozmiar ubrań nie ma znaczenia, bo w jej małżeństwie najważniejsza jest miłość i wsparcie.

W ostatnim czasie Kate w jednej z relacji na TikToku wyjawiła, z jakim hejtem musi się zmierzyć. "Ludzie piszą do mnie: nie ma mowy, żeby to był twój mąż. Jest dla ciebie o wiele za przystojny" - zaczęła swoje nagranie dziewczyna. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego niektórzy internauci nie wierzą w szczere uczucie, jakie łączy ją z mężem.

"Mój mąż uważa, że jestem piękna. Wie, że jestem inżynierem z dobrą osobowością i nie zawsze tak wyglądałam. Przytyłam 40 kilogramów, odkąd go poznałam, ale nie ma to dla niego żadnego znaczenia, bo jest naprawdę dobrym facetem" - powiedziała w relacji.

Kate i Matthew poznali się dzięki aplikacji randkowej. Do dzisiaj wspominają, że dzień, w którym po raz pierwszy się spotkali był najważniejszy w ich życiu – od razu się w sobie zakochali. Szczere nagranie udostępnione przez Kate zyskało kilkanaście tysięcy polubień i setki komentarzy.

"Jesteś piękna. Jesteś warta miłości. Warto czekać na kogoś, kto pokocha cię za to, jaka jesteś" - przekonuje Kate wszystkich niedowiarków. Obserwujący parę pozytywnie nastawieni internauci, pochwalili Kate za szczerość i zapewnili, żeby małżeństwo nie przejmowało się negatywnymi opiniami na swój temat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także