Trwa ładowanie...

Ten romans nie mógł się udać. Ewa Sałacka szukała szczęścia u muzyka

Ewa Sałacka była jedną z charakterystycznych aktorek, której role zapadały w pamięć. Burza rudych włosów i wyróżniająca ją uroda były znakami rozpoznawczymi Sałackiej. Nieoczekiwanie zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku w lipcu 2006 roku. Niewiele osób pamięta o tym, że aktorkę przed laty łączył dość płomienny, choć krótki romans ze Zbigniewem Wodeckim.

Share
Ewa Sałacka zmarłą nagle w 2006 roku.
Ewa Sałacka zmarłą nagle w 2006 roku.Źródło: AKPA
d1yo4k8

Aktorka do śmierci była żoną stomatologa Witolda Kirsteina, z którym doczekała się jedynej córki Matyldy. Wcześniej miała za sobą także nieudane małżeństwo z polskim reżyserem Krzysztofem Krauze. Właśnie po rozwodzie z pierwszym mężem Sałacka czuła się samotna i szukała pocieszenia.

Krótki romans z artystą

Ewa Sałacka w latach 1979-1983 była żoną reżysera Krzysztofa Krauzego. Rozstanie z mężem nie przebiegło spokojnie, a jego rychły ślub z kolejną partnerką wywołał niemałe poruszenie w środowisku. Aktorka była załamana nieudanym małżeństwem i szukała kolejnego, ale bardziej stabilnego związku.

d1yo4k8

Aktorka świeżo po rozwodzie spotkała Zbigniewa Wodeckiego. Artysta przez wiele lat dementował plotki na temat swoich rzekomych romansów z innymi kobietami – jak sam przyznał, jemu nie wypada ich mieć, ponieważ żona Krystyna była jego największą miłością. Jednak zakulisowo wiele opowiadało się o relacjach muzyka z innymi kobietami. Żona Wodeckiego była w stanie wiele znieść.

Romansu Ewy Sałackiej i Zbigniewa Wodeckiego nie dało się ukryć. Podobno było bardzo namiętnie, burzliwie oraz gorąco. Aktorka liczyła na coś więcej, niż tylko romans, za to artysta miał znacznie inne podejście do ich relacji. Wodecki nie zamierzał porzucać rodziny i dla niego układ bez zobowiązań był wystarczający. Sałackiej zależało na klarownej sytuacji i poważnego podejścia, dlatego też szybko zakończyła romans.

d1yo4k8

"Zbyszek długo żałował tego rozstania. Oboje długo boczyli się na siebie. Dopiero kiedy Ewa odnalazła szczęście w drugim małżeństwie i nabrała dystansu do całej historii, mogli znów rozmawiać jak przyjaciele" - stwierdziła na łamach "Rewii" przyjaciółka aktorki.

W końcu po latach Sałacka odnalazła miłość u boku Witolda Kirsteina, za którego wyszła za mąż w 1994 roku. Niedługo później na świat przyszła ukochana córka Matylda. 23 lipca 2006 roku Ewa Sałacka zmarła w wyniku wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu przez osę. W chwili śmierci miała jedynie 49 lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Prof. Mastalerz-Migas wymienia najczęstsze powikłania po COVID-19

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1yo4k8

Podziel się opinią

Share
d1yo4k8
d1yo4k8