GwiazdySyn Krzysztofa Krawczyka żyje w wielkiej biedzie. Była żona muzyka zabrała głos

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w wielkiej biedzie. Była żona muzyka zabrała głos

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w wielkiej biedzie. Była żona muzyka zabrała głos
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KPL
15.05.2021 11:31

O jedynym synu Krzysztofa Krawczyka – 47-letnim Krzysztofie Juniorze zrobiło się głośno po śmierci piosenkarza. 12 maja stacja TVN wyemitowała program "Uwaga!" z jego udziałem. Materiał dla wielu fanów Krawczyka jest wstrząsający.

Matką Krzysztofa Igora Krawczyka jest druga żona lidera Trubadurów – Halina Żytkowiak. Niestety, piosenkarka zmarła na raka płuc w 2010 roku. Ze znanym ojcem 47-latek nie miał kontaktu od 1,5 roku. Jak twierdzi, relacje utrudniała wdowa po muzyku – Ewa Krawczyk.

Smutne życie Krzysztofa Juniora

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło także podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. "Uniemożliwiano mi dojście do trumny. Jest mi smutno, delikatnie mówiąc" – wyznał Krzysztof Junior. Wspierać podczas ceremonii miał go podobno Marian Lichtman, który skonfliktował się później z Ewą Krawczyk.

Z materiałów zebranych przez dziennikarzy "Uwagi!" dowiadujemy się, że syn Krzysztofa Krawczyka przez pandemię stracił pracę (wcześniej był zatrudniony w papugarni). 47-latek utrzymuje się obecnie wyłącznie z renty inwalidzkiej i żyje na skraju ubóstwa w jednym, zamykanym na klucz pokoiku. W tym samym mieszkaniu mieszkał brat Krzysztofa Krawczyka – Andrzej z żoną i psem. Mężczyzna zmarł jednak 7 maja 20201 roku.

Krzysztof Krawczyk Junior ledwo wiąże koniec z końcem: ciepłe posiłki je dzięki wsparciu Ośrodka Pomocy Społecznej, a ubrania donasza po ojcu. Choć są sporo za duże, jest wdzięczny, że ma się w co ubrać. W pewnym momencie 47-latek wystąpił do sądu o alimenty od ojca, jednak ze względu na śmierć muzyka, sprawa została umorzona.

Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego syna
Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego syna© AKPA

Po emisji reportażu TVN głos postanowiła zabrać pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka – Grażyna Krawczyk (z domu Adamus). Para pobrała się bardzo młodo, nie mają wspólnych dzieci, a ich małżeństwo nie trwało długo – muzyk poznał Halinę Żytkowiak i postanowił odejść.

Apel Grażyny Krawczyk

- Trzeba pomóc temu dziecku. Ja wierzę, że rodzina nie zostawi go bez niczego. Przecież on mieszka w mieszkaniu po babci i nawet ja pamiętam, jak pani Lucyna, moja była teściowa, mówiła mi, że to mieszkanie dla Krzysia - wyznała pani Grażyna w rozmowie z "Pomponikiem".

Dodała również, że nawet po rozwodzie miała świetny kontakt z matką Krzysztofa Krawczyka – wspomnianą panią Lucyną. W tym samym wywiadzie przytoczyła jej słowa:

- Krzysztof bardzo kłóci się z Haliną. Nie jest szczęśliwy i żałuje rozwodu z tobą. Jeśli ją zostawi i będzie chciał do ciebie wrócić, proszę, nie odmawiaj. Wiem, że będziesz dobrą matką dla jego dziecka. Ono tak potrzebuje kochających rodziców. Niech on wraca do ciebie z Krzysiem.

Myślicie, że program o Krzysztofie Juniorze w połączeniu z apelem pani Grażyny przyniesie jakiś skutek?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl