Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: MIŁOŚĆ TO CZASOWNIK

MIŁOŚĆ TO CZASOWNIK – muzyka i słowo.

Klimatyczne wydarzenie artystyczne, łączące muzykę i standup. Odbędzie się 21 sierpnia w jednym z najpiękniejszych miejsc w Gdańsku, na ostatnim piętrze Olivia Star, gdzie patrząc na Bałtyk będzie można posłuchać 10 piosenek autorstwa OYKI (Olgi Kordys Kozierowskiej) w aranżach LESKIEGO i 10 humorystycznych opowieści o związkach zaczerpniętych z bestsellera Miłość to czasownik.

OykaOykaŹródło: Materiały prasowe
d6zzyja

A jak do tego wszystkiego doszło? O tym pisze sama OYKA…

"Rok temu przestałam chodzić. Nagle. Trwało to na tyle długo, bym na nowo spojrzała na

swoje życie. W jednym z najgorszych momentów, kiedy informowano mnie o kolejnych diagnozach, zadałam sobie pytanie, które od 14 lat zadaję kobietom, którym pomagam w Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką – "czego najbardziej żałuję, że nie zrobiłam"?

I w mgnieniu oka wiedziałam. Bo nie da się uśmiercić prawdy o sobie, pasji, wielkiego pragnienia. Nawet jak prawdę tę zagłusza się latami.

d6zzyja

Obiecałam sobie, że jak wyzdrowieję, wrócę do komponowania i śpiewu. Użyję muzyki, by dawać radość i ulgę ludziom, którzy na co dzień przychodzą po moją wiedzę. Ta jest jednak z głowy. Muzyka jest z serca. Więc wróciłam. I oto podzielę się z Wami moją twórczością już 21 sierpnia.

Z zespołem wystąpią:

OYKA – Olga Kordys Kozierowska to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka. Autorka bestsellera Miłość to Czasownik, książki stanowiącej inspirację do części standupowej gdańskiego wydarzenia. Olga jest znana ze swojej działalności na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet, jest prezeską Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

LESKI

Leski Materiały prasowe
LeskiŹródło: Materiały prasowe

Polski wykonawca tworzący muzykę z pogranicza dream popu i indie folku wokalista, autor tekstów, kompozytor, gitarzysta. Zdobywca wielu nagród. 1 czerwca 2015 ukazała się płyta debiutancka Leskiego zatytułowana SPLOT. Leski odebrał nagrodę Mateusza Trójki w kategorii muzyka rozrywkowa – Debiut roku.

d6zzyja

Podczas koncertu Goście będą mieli okazję obejrzeć obrazy trójmiejskiej bohaterki Haliny Zdunkowskiej, matki niepełnosprawnego Bartka, która maluje w nocy, czuwając nad synem.

Miłość to czasownik Materiały prasowe
Miłość to czasownikŹródło: Materiały prasowe

Patroni: WP.pl, MAGAZYN PRESTIGE, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką

Partnerzy: MASTERCARD i TMOBILE.

DATA wydarzenia 21 sierpnia.

Godzina 19:00

Miejsce: GDAŃSK, OLIVIA STAR 32 piętro.

Informacja prasowa: MIŁOŚĆ TO CZASOWNIK
d6zzyja
d6zzyja