Trwa ładowanie...

Miranda Kerr: koniec przygody z Victoria's Secret?

Plotka o zerwaniu kontraktu Mirandy Kerr i bieliźniarskiego giganta Victoria's Secret gruchnęła w zeszłym tygodniu. Według anglojęzycznych tabloidów przedstawiciele marki zarzucali modelce między innymi nieodpowiedzialne podejście do pracy.

Share
Miranda Kerr: koniec przygody z Victoria's Secret?
Źródło: AP
d2hk1ay

Plotka o zerwaniu kontraktu Mirandy Kerr i bieliźniarskiego giganta Victoria's Secret gruchnęła w zeszłym tygodniu. Według anglojęzycznych tabloidów, przedstawiciele marki zarzucali modelce między innymi nieodpowiedzialne podejście do pracy. Jednak krótko potem Ed Razek, dyrektor ds. marketingu, zapewniał, że żona Orlando Blooma nie opuszcza swojej skrzydlatej ekipy i właśnie dała pozytywną odpowiedź na zaproszenie w wielkim, corocznym pokazie Victoria's Secret planowanym na późną jesień. Jak to zwykle bywa w takich wypadkach – prawda leży pośrodku.

Miranda Kerr nadal będzie współpracować z marką, ale już nie „na pełen etat”. Odkąd Australijka zaczęła podpisywać coraz więcej kontraktów (w bieżącej kampanii jest twarzą Mango) nie ma już tyle czasu, by ściśle współpracować z Victoria's Secret. Kerr będzie zatem aniołkiem z doskoku. Poza zawodowymi zobowiązaniami, Kerr ma także obowiązki rodzinne, o chwilach spędzanych z synkiem Flynnem pisze czasem na swoim Twitterze.

d2hk1ay

Choć managerowie marki w całości zaprzeczyli plotkom o zerwaniu współpracy pozostaje pytanie, czy rzeczywiście doszło do napięć pomiędzy modelką a Victoria's Secret. Wśród pogłosek pojawiało się kilka uzasadnień rzekomego zerwania współpracy, wśród nich „trudna reputacja” i kiepska sprzedaż bielizny, którą reklamowała. Jednak powód „rozluźnienia” współpracy, według oficjalnych komunikatów marki jest jeden:

– Jej międzynarodowe zobowiązania nie pozwalały jej poświęcić się pracy dla VS na tyle, ile byśmy chcieli, jednak dla mnie zawsze pozostanie aniołkiem. W naszych planach nie ma całkowitego zakończenia współpracy. W zasadzie właśnie zaprosiłem ją do wzięcia udziału w pokazie i na szczęście powiedziała tak – tłumaczył Ed Razek.

Świta Aniołków Victoria's Secret powinna być kojarzona głównie z jedną marką, jednak Miranda Kerr nie jest pierwszą modelką, która robiła karierę także na innych polach. Wśród gwiazd modelingu, które należały do elitarnego grona są między innymi Helena Christensen i Heidi Klum.

(nmk/pho) kobieta.wp.pl

d2hk1ay

Podziel się opinią

Share
d2hk1ay
d2hk1ay